Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az baloldali összefogásnak...

Az baloldali összefogásnak hány év kell majd, hogy elérjük a nyugati életszínvonalat?

Figyelt kérdés
Miután átvették a hatalmat 2022 -ben, elszámoltatták a Fideszt és megkezdték az országépítést?

2019. dec. 28. 12:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi troll van itt! Nincs suli?
2019. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
26%

"A nyugati színvonal elérésére évtizedek kellenek, meg egy nép normális hozzállással. Na nálunk ez utóbbi hiányzik"


Csak nálad.

2019. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
49%

"Ne legyen senkinek illúziója ha ledől a ner majd jobban élünk. Annyi fog történni hogy jobb esetbe nem csökken az életszínvonal mert úgy eladósította az országot orsós még elkurcsánynak se sikerült a gazdasági válság alatt."


Ezért nem szabad cigánybűnözőket szabadítani be a parlamentbe. Orsós meg mészáros elrendezte az ország sorsát pár évtizedre az biztos.

2019. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
25%
A baloldali összefosàs 22-ben újabb súlyos veresèget fog szenvedni, mert ahelyett, hogy befognák a szájukat és tanulnak a hibàikból, tele pofàval diktatúráznak és hergelik a népet.
2019. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
25%
A sok kis páva libsi palánta mind nyugati életszinvonalt akarnak, nem hogy mennének a harckocsi után golyófogónak. Az ilyenek csak arra jók hogy a frontvonalon először leszedjék őket. Komolyan, az ilyeneket brahiból lődöztük a munkásőrségben. De szép idők is voltak azok.
2019. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
33%
Pávacsírákat hajtani kell kifele.
2019. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
33%
Én 1987-ben voltam először Svédországban. Azt hittem fiatalon, hogy ehhez kell vagy 25 év minimum. Eltelt. Sehol nem vagyunk. Rájöttem, hogyha nyugati szintet szeretnék látni magam körül, akkor ki kell költöznöm nyugatra. Így tettem, nem is bántam meg.
2019. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
19%
Ha lenne legalább elég stadion! Nem lenne több oktatás, csak hittan és tesi. Az összes orvost és mérnököt elzavarnák az országból! És börtönbe zárnák azt, aki 25 éves korára nem hozott össze 3 gyereket..... Na Akkor érdemes lenne a Fideszre szavazni.
2019. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
13%
Pávacsíráknak a gyártószalag mellett. Nyugdíjalapnak jók lesznek nekünk, hadd termeljék a nyugdíjunkat, másra úgyse jók.
2019. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
11-es! Szombat van és téli szünet, egyéb kérdés?
2019. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!