Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket zavar ha egy börtönből...

Titeket zavar ha egy börtönből szabaduló ember kártérítést kap a rossz körülmények miatt?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk egy tolvaj vagy uzsorás elhagyja a börit és utána beperli az államot mert rossz körülmények között volt és kap 1től akár 3 milliót is.


Félreértés ne essék, nem vagyok fideszes és tiszteletben tartom ezeket az embereket, csak egy kérdés.


2019. dec. 31. 12:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
#9 Igen, mint amikor a Szögi család ügyvédjének kellett szólnia a bíróságnak, hogy ne a többedmagával embert gyilkoló cigány kapja meg a kártérítést a rossz börtönkörülmények miatt, hanem az áldozat családja, akik addig egy forintot nem láttak a bíróság által nekik ítélt pénzből. Jó vicc, ahogy az is, hogy már minden kib.aszott ügyet ügyvédek intéznek.
2019. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Engem már maga a kártérítés ténye felb×sz, nemcsak ezekre az esetekre vonatkozóan...
2019. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
60%
Igen, mert attól nem változik semmi, hogy kártérítést kapnak. A felelősöket (nem az államot, hane az intézetvezetőt vagy a felelős minisztert) kellene büntetni és nem a rabokat kártéríteni.
2019. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Függ attól miért volt lecsukva.
2019. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat, aki direkt követett el bűncselekményt, hogy börtönbe kerüljön:

egyedülálló, munkakerülő kisebbségi, akit magára hagyott a családja.

Gondolom elege volt az éhezésből és fagyoskodásból.

Meg aztán bent "üzleti kapcsolatokat" is ki tud alakítani...


Csak nem olyan rossz bent, mint amilyennek kéne.

És még pénzre is számíthat, ha kijön.


Még én is meggondolom, hogy lehet be kéne kerülnöm.

2019. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha valóban rosszak a körülmények, akkor nem. A penészes fal nem egészséges.
2019. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Lopni sem egészséges, meg megerőszakolni valakit, vagy megbökni késsel.
2019. dec. 31. 22:02
 18/18 anonim ***** válasza:

Engem nagyon felháborít. Eleve nem kell börtönbe kerülni és akkor nem kell a rossz körülmények miatt perelni.

Megölnek valakit, ülnek egy kicsit és még pénzt is kapnak érte... Undorító 🤮

2020. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!