Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz azért retteg a...

A Fidesz azért retteg a Momentumtól mert a fiatalok inkább rá szavaznak mint a Fideszre?

Figyelt kérdés

[link]


Ez és a Hír tv-n a Civil körben is ment a hiszti hogy a Momentum az egy veszélyforrás. Persze hisz félnek attól hogy a Momentumnak legalább valami fogalma van a fiatalok gondjairól míg a Fidesz csak keresztbe tett eddig a fiataloknak.


2020. jan. 1. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A fidesz és a momentum között belső konfliktus merült fel, azért amit leírtál.


Szerintem ezzel mindent elmondtam.

2020. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Azt még a Fidesz is elismeri, hogy nem igazán tudják megszólítani a fiatalságot. Az a hőbörgő 40+os korosztály, akik főleg a Fideszre szavaznak egyszer csak kifog halni majd. Kellene valahogy utánpótlást találniuk, de úgy látszik a fiatalok többségét szimpla náci romantikával nem tudjam maguk mellé állítani. Meglátszik, hogy a mai 40-50-esek még a Kádári kommunizmusbak szocializálódtak. Őket a legkönnyebb befolyásolni, és dúl bennük az idegengyűlölet, és a nyugatellenesség. Abszolút életképtelenek.
2020. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Ostobaság


[link]

2020. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 Igazad van, ostobaság.

de az sem kevésbé ostobaság amit a belinkelt írásban lehet olvasni.

Legjobban akkor röhögtem amikor Fricz Tamást szélsőjobboldalinak nevezték. De persze ez a szélsőbalról érthető.

Azt viszont jól megmutatja, hogy mit is gondolnak egymásról a balosok és a momentumosok. Nem sok jót!

2020. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

#1, #4-nek:


"Azt viszont jól megmutatja, hogy mit is gondolnak egymásról a balosok és a momentumosok. Nem sok jót!"


Nem tévedsz.

DK-s vagyok.

2020. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én baloldaliként a DK-t nem tekintem baloldalinak.Inkább egy álbaloldali,burkoltan neoliberális párt
2020. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5, #6-nak:


Háááát ...


Igazad is van, meg nem is.

2020. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért rettegne a Fidesz, egy maximum 6 százalékos Szdsz 2.0-tól?
2020. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, a Momentum is elég hamar ki fogok menni a divatból.
2020. jún. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

...ki fog menni...

Amúgy lehet, hogy én is 😂😂😂

2020. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!