Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy idén a...

Elképzelhető hogy idén a fiatalok lesznek a fidesz főellenségei?

Figyelt kérdés
A fidesz szavazók nagy részét nyugdíjasok alkotják, akik pedig szívből gyűlölik a fiatalokat ("ezek a mai fiatalok stb.). És mivel a fiatalok folyamatosan menekülnek élhetőbb országokba, az ő ellenszavazatuk elenyésző, így simán uszíthatják a nyugdíjasokat ellenük.
2020. jan. 1. 22:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
24%

"Viszont szerintem potencionálisan az új szavazók között nem lesz ekkora a narancsok aránya"


jó nagy pofáraesés nektek, hogy amint 30-35 évesek lesznek az emberek hamar belátják, hogy nem babara megy a játék, és nem biztos, hogy jó ötlet visszaszavazni a baloldalt

2020. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
10%
A nyuggerek élösködők. Ezért vagyok a Fideszre, mert a Fidesz utálja a nyugdíjasokat és egy fiatalos párt.
2020. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
35%

#12 haha takács, te komcsiként (mindig is az voltál, ahogy apád, és a pártprosti anyád is) előadod a nagy szabadságharcost, az vicces.


Lemaradtál a KISZ-ről, ez frusztrált, de utána szavaztál az MSZP-re, és mikor a felcsúti KISZ titkár, és MSZMP KB tasgokból, KISZ funkcionáriusokból álló csapata erősödött, oda nyergeltél át.


Ha így folytatódik, lesz még olyan, hogy gyurcsányt imádod újra, de hát nem is különbözik sokban a felcsúti KISZ titkárodtól, csak ugyan annak a színtársulatnak a másik szereplője.

2020. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
44%

22-es!


Anyád és ápad is az? (Meg a nagy szüleid is?) Verd össze őket, ne élősködjenek rajtad!

2020. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ha a fiatalabbak alatt a mostani 40-50 év közöttieket értjük abban talán lehet valami.De az ennél fiatalabbak már annyira nem szimpatizálnak a Fidesszel.
2020. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
22-es: szegény édesapád és édesanyád ha ezt olvassa, biztos megbánják, hogy nem egy drágább. minőségibb kotont vettek amikor véletlenül ilyen selejtesre legyártottak téged, tudod, te kis Tajgetosz-töltelék?!
2020. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

"Jó lenne ha te nem hagynád hogy téged is becsapjon, hogy megint el vegyenek tőletek is mindent és hogy megint félni kelljen az utcákon. Mert ez lesz. Már megtették korábban is."


Ez nekem szólt? Én a Fidesz alatt csak gazdagodtam 4 fős családunknak van vagy 70 milliója szerintem ez nem olyan rossz nemde?

2020. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én fiatal vagyok és a szüleim gazdagok szóval nekem jót tett a Fidesz!
2020. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
#27 nem olyan rossz, csak lehetne jobb. Én jobban gazdasgodtam volna, ha a fidesz nem lop annyit tőlem. Képzeld, én a válságban is gazdagodtam, tehát a válság jó! Igaz? :D
2020. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#26

Nem neked szólt, hanem az előtted lévőnek, csak közben töröltek egy választ az elejéről.

2020. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!