Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy idén a...

Elképzelhető hogy idén a fiatalok lesznek a fidesz főellenségei?

Figyelt kérdés
A fidesz szavazók nagy részét nyugdíjasok alkotják, akik pedig szívből gyűlölik a fiatalokat ("ezek a mai fiatalok stb.). És mivel a fiatalok folyamatosan menekülnek élhetőbb országokba, az ő ellenszavazatuk elenyésző, így simán uszíthatják a nyugdíjasokat ellenük.
2020. jan. 1. 22:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"#27 nem olyan rossz, csak lehetne jobb. Én jobban gazdasgodtam volna, ha a fidesz nem lop annyit tőlem. Képzeld, én a válságban is gazdagodtam, tehát a válság jó! Igaz? :D"


Ha ki tudod használni a válságot akkor neked az jó.

2020. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

A NER alatt szocializálódott fiatalság mellett a másik fontos kihívás, amire a Fidesz láthatóan képtelen reflektálni, hogy a tabletezésen is felnövő alfa generáció (2010 után született generáció) idősebb tagjai már az iskolarendszerben vannak és a jelenlegi oktatási rendszer aztán semmilyen választ nem tud adni az ő geneárciók készségeire. Azt meg elképzelni sem lehet, hogy ezekből majdnam milyen munkaerő illetve milyen felnőtt emberek lesznek. Nyílván lesznek jók , rosszak, de mind az oktatási rendszer mind a munkaerőpiac képtelen alkalmazkodni a megváltozott körülményekhez. A Fidesz még mindig az 1970-es és 1980-as világában rekedtek meg, miközben azóta rengeteg minden megváltozott.


Ahogy ezt valaki itt a liberalizmus kapcsán egy másik kérdésben megválaszolta, a mesterséges intelligencia hatásával aztán sem ők, sem semelyik párt nem tud választ adni.

2020. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!