Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy ellenzéki előválasztást a...

Egy ellenzéki előválasztást a DK támogatása nélkül meg lehet nyerni?

Figyelt kérdés

A DK a legtámogatottabb párt és gondolom annyi esze csak van a régi baloldali pártoknak hogy ha nagyon feljönne a Momentum akkor az MSZP a DK-val összeálljon.

Így akkor mi értelme van az előválasztásnak ha nem egyenlő felek vesznek benne részt?



2020. jan. 2. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
hiller végülis csak szétverte az oktatást, aminek az eredménye 2010 után ért be
2020. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Te jóságod ....


Te tényleg azt hiszed, hogy a DK összeállna az MSZP-vel?


Kb a választóink 60-70%-át AZONNAL elvesztenénk!


Előbb elfogadnák koalíciós partnernek a Jobbikot, mint az MSZP-t!


Egy DK-s.

2020. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

#12 vagyok:


Elképzeltem, vagy inkább csak meg próbáltam elképzelni hogy Fletó előhozakodik az ötlettel a párt-kongresszuson.


Ezt nem tudom elképzelni! XDXDXD

2020. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#11

Hát persze, azért zuhan az oktatás színvonala 2010 óta folyamatosan, immár lassan 10 teljes éve. Pedig mióta is van új nemzeti alaptanterv?

2020. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kb. Annyi esèlye van az ellenzèknek a 22-es vàlasztásokon, mint csigànak az autópàlyàn. A Fidesz újabb kètharmadot fog szerezni. Ezek tüntizni fognak, diktatúràt kiabàlni és provokàlni minket keresztény, nemzeti érzelmű Fideszes állampolgárokat. Ha nem tudnak belenyugodni a vereségbe, akkor húzzanak ki külföldre, vagy akasszàk fel magukat. A kutyànak nem fognak hiànyozni. De ne provokàljanak minket, mert a mi türelmünk is véges.
2020. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!