Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz politikusok hány...

A Fidesz politikusok hány százaléka fog börtönben ülni 10 éven belül ha 2022-ben az ellenzék nyeri a választásokat?

Figyelt kérdés

Rengeteg ellenzéki szavazótól hallottam már ezt, hogy majd ilyen meg olyan elszámoltatás lesz de nem tudom miért hiszik azt, hogy ennyire fogyatékosok lennének a Fideszes politikusok, hogy bár alkotmányozni tudnak, törvényeket hoznak de úgy lopják a pénzt, hogy azért felelősségre vonhatóak legyenek.


Ez most ugyanaz mint ami 2010-ben volt, minden idők egyik legrosszabb kormányzása volt amit 2002-2010 között összehoztak, a szlovák és a magyar 1 főre eső gdp 2002-ben 6500 dollár körül volt, 2010-ben a szlovákok már 3500 dollárral vezettek, úgy hogy a gdp arányos államadósságuk kisebb volt mint 2002-ben, a miénk meg 25%-ot nőtt.

Mégse tudnék túl sok MSZP-s, SZDSZ-es politikust vagy hozzájuk köthető üzletembert mondani aki most épp börtönbüntetését tölti. Pedig a legjobb szándék feltételezése mellett is minimum gondatlanságról beszélhetünk.



2020. jan. 2. 18:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
23%

10 éven belül?


Nem lesz az egy év sem. Vége lesz a TEK nyújtotta védelemnek, onnantól pedig már a xaros életük fog veszélybe kerülni, nem a szabadságuk!

2020. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

2010-2019 között hány MSZP-s politikus került börtönbe a 2010 előtti dolgot miatt?


Sose lesz leültetve senki azon kívül ha tényleg valamit elkövet és bizonyítják, de azt nem a kormányváltás hozza el hanem a bíróság.

2020. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
20%

#1 vagyok:


Összefutnék az utcán például Orbánnal, mindenféle extra védelem nélkül?


Én kezdeném a verést, és örülhetne ha lincselés nélkül úszná meg!

Szerintem nem úszná meg. XD

2020. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
34%
Mind a 120%-kuk ülni fog csak nyerjen az eMeszPé.
2020. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
20%

Ismét #1.


Orbán nem veszíthet, mert a közvetlen életveszélyt jelenleg a betöltött hivatali védelme hárítja el.


Ő már soha többé nem mehetne ki az utcára mint hétköznapi ember.


Pontosan ezért bármi csalást-hamisítást el fog követni a hivatalban maradáshoz.

2020. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
8%

Az csak alaptalan álmodozás.

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..

Olvasd el a 4-es választ.

2020. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
49%

Mivel a maszop, dk is MSZMP-KISZ származék mint a fidesz, ezért csak füst lesz, lángok nem.


Na meg a fidesz a lopásaira alakította a törvényeket, így teljesen törvényes amit csinálnak.

Ami nem törvényes, azt poltpeti elintézi, és addig elévül...

2020. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
39%

#5, #6-nak:


Szerintem neked sejtelmed sincs az ellenzékiekben felgyülemlett gyűlöletről és bosszúvágyról! (Orbánnak van)


Szélsőjobbos, (fideszes) gyökerek?


Pillanatokon belül polgárháború törne ki!


Én legalábbis biztos hogy kimennék, és közéjük baxnák egy Molotovot kocsiból, amelyik meg odajönne, SZÍVBAJ NÉLKÜL LEGÁZOLNÁM!

2020. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
9%
A tippem nyolcvan fölött.
2020. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
35%

#8 vagyok:


De ha elkapna az ideg, közéjük hajtanék!

2020. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!