Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előfordulhat, hogy Vágó...

Előfordulhat, hogy Vágó Istvánt indítja a DK miniszterelnökjelöltként 2022-ben?

Figyelt kérdés
Őt sokan ismerik a Legyen Ön is Milliomos révén , lehet ez lenne a siker kulcsa?
2020. jan. 3. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem zárható ki, hogy előretolnák. Viszont ha vállalná is még nem lenne hitelesebb a pártja.
2020. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#10, #11-nek:


Abban biztos lehetsz hogy emiatt a DK meglévő támogatói közül egy sem fordulna el a párttól!


Viszont könnyen lehet hogy rengeteg bizonytalant billentene a DK javára, csak pusztán azzal hogy ő a "Vágó"! XD

2020. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
különösen akkor szimpatikus ha kaftános zsidó vagy
2020. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Viszont könnyen lehet hogy rengeteg bizonytalant billentene a DK javára, csak pusztán azzal hogy ő a "Vágó"! XD"


Te csak azt hiszed! Én pl. csalódtam benne nagyon, hogy egy ilyen galerihez pártolt. ;) És szerintem sokan vannak így ezzel.

2020. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#12, #14-nek:


Ez igaz, de az is hogy sem te, sem a többi általad említett soha nem is szavaztatok a DK-ra. Igaz?


Viszont sok olyan ember van akinek a szellemi képessége odáig terjed csak, hogy "fúj Gyurcsány, hajrá Vágó"!

Igen, vannak ennyire "értelmes" emberek is, méghozzá nem is kevés!

A Gyurcsányról csak a propaganda jut el az agyukig, viszont Vágóról a több évtizedes tévés szereplése miatt pontos képük van! (vagy legalábbis azt hiszik). :D


Engem személy szerint addig nem zavar a szellemi színvonaluk, amíg a DK-ra rakják az X-et! XD

2020. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem szavaztam rájuk, eztán sem fogom, mert nekem a nézeteimmel nem összeegyeztethetőek, meg ugye már bizonyították, hogy alkalmatlanok az ország vezetésére. Ámbár a mondandód többi része azt sugallja, hogy kételkedsz kissé azok értelmi képességeiben akik a dk-ra szavaznak, vagy szavaznának ha Vágót tolnák be jelöltnek. :) Őszintén szólva a vetélkedős-korszakának leáldozott, így nem biztos, hogy annyira ugranának érte már. Meg a felvetés is fikció egyelőre.
2020. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15, #16-nak:


Hát igen. Ez úgy látszik, úgy "ment át", ahogy szerettem volna!


Nem sokra tartom azokat akik csak azért szavaznának a DK-ra, mert Vágót tolnák be jelöltnek.

2020. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!