Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért engedi az ellenzék,...

Miért engedi az ellenzék, hogy egy bukott miniszterelnök : Gyurcsány dirigáljon nekik?

Figyelt kérdés
Most is ezzel az állítsunk közös miniszterelnök jelőltet. Azt akarja, hogy asszisztáljanak ahhoz, hogy ő legyen uralmon ismét. Egy normális demokráciában idővel megérik a vezető személye. Az is lehet hogy nem is kell igazi vezető
2020. jan. 3. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Vagyis Gyurcsány nem saját magát erőlteti, hanem a DK teljes tagsága jelöli!"


jóhogy! a keresztapa osztja a pénzt, az egész párt a keresztapához hűséges MSZP-sek hozták létre külön

egyébként egy átlagos DK-s képviselőnek általában nincs annyi magánvagyona, mint amennyi adóssága van a vagyonnyilatkozata alapján

2020. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#2, #11-nek:


"! a keresztapa osztja a pénzt, "


Ez a legújabb fideszes konteo? :D


Írd már még légyszíves hogy hol szokta osztani, mert én csak fizetni szoktam a tagsági díjam, de lóvét még nem kaptam! XDXDXD

2020. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!