Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van akkor ha én azt gondolo...

Mi van akkor ha én azt gondolom, hogy Magyarországon rendben van a politika?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valószínűleg egyedül vagyok ezzel a hozzáállással de én azt gondolom, hogy hazánkban a Fidesz és az ellenzék is jól végzi a dolgát. Hogy őszinte legyek én nem igazán foglalkozok politikával, mert nem nagyon jut rá időm, mert én boldog, kiegyensúlyozott ember vagyok. Bár az alapvető dolgokkal tisztában vagyok. A Fidesz egy demokratikus párt amely folytatja azt a munkát amit az előtte lévő baloldali kormány elkezdett: dolgoznak azért, hogy Magyarország még jobban felzárkózzon a nyugati demokráciákhoz és, hogy Magyarország piacgazdaság legyen. Tisztelem azt amit a Fidesz tett a kereszténység védelmében, tisztelem őket azért amiért stabilizálták a gazdaságot. Ugyanakkor a 2002-2008 közötti baloldali kormány, élen Gyurcsánnyal is jól irányította az országot, ő is tehetséges politikus volt. Az MSZP, az SZDSZ és MDF is mind hozzájárultak ahhoz, hogy Magyarország végre szakítson a kommunizmussal és helyette piacgazdaság legyen és, hogy magyarok tudjanak vállalkozni, befektetni. Minden politikai párt csak jót akar és sok jót is tettek, építették, gyarapították országunkat. A jelenlegi ellenzékkel is megvagyok elégedve, a demokrácia lehetőségével élve elmondják véleményüket, tüntetnek stb. Teljesen normális egy demokráciában, hogy a politikusok lejáratják egymást. Nem börtönbe zárják, nem munkatáborba zárják egymást hanem szavakkal, vitával győzik le az ellenfelüket. Ez amit sokan mocskolódásnak neveznek, bőven belefér a demokráciába. Nyugaton is ez van. Én tényleg meg vagyok elégedve hazánkkal minden téren, mindenkit szeretek. Azokat is tisztelem akik segítenek a menekülteken, mert ez keresztényi erkölcsi kötelesség.
2020. jan. 3. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez esetben örülj hogy nem vagy kényszergyógykezelésen.
2020. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
gyurcsány milyen mérce szerint irányította jól az országot 2003-2008 között?
2020. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RicardoSoseLopott válasza:
Hát mit gondolsz hogy, felolvasom azt a nagy sor szöveget a kérdésed alatt!?Amugy meg, ha a régi törvények szerint levágnák a tolvajok kezét, akkor a parlamentben csomó kéznélküli ember lenne, amugy ragyásodjá meg, üdv a családnak, mellesleg szaros vécépapir van a homlokamon, amugy boiler eladó!!444!!
2020. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nincs semmi gond, de sok embernek segítenél, ha elárulnád, hogy mit szívsz.
2020. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt gondolom hogy a halak a levegőben is tudnak úszni, a világűr nem légüres hanem meleg zselatin, a föld nem lapos és nem geoid hanem krumpli, a melegek fogják a fűtést biztosítani 2024-től és én egy mesehős vagyok akit most talált ki egy narkós bohóc.
2020. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha amerikai mércével nézed akkor helytáló az az állítás hogy maga a politika nálunk rendben van.(ott azért sokkal durvább a helyzet, nem Trump miatt már jóval előtte is a republikánus-demokrata ellentét része volt mindennapi életnek).


Ami viszont nincs rendben hogy az emberek mennyire trehányok. A pártok amelyek a parlamentben vannak vicc kategória egytől egyig kivétel nélkül sajnos. Persze lehet pártokat meg képviselőket okolni de ezeket a nép választotta. (és nem csak a fideszesek, akik a jelenlegi baloldalra szavaznak azok épp ugyan olyan agyalágyultak)

2020. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendben van, csak túl van lihegve.

Vannak választások és azoknak megfelelő kormányzás.

Engem se ez boldogít.

2020. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!