Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek abban, hogy...

Egyetértetek abban, hogy addig nem érdemes leváltani a Fideszt, amíg ilyen gazdasági növekedés van?

Figyelt kérdés

Tavalyelőtt 4,8, tavaly 5%, a bérek is jócskán 10% felett nőttek mindkétszer, az államadósság pedig csökkent.

Bár nem vagyok egy foci fan, de felőlem lehet költeni stadionra, amíg ez az irány megvan.

Ha leváltanánk őket, félek, nem tenne jót.


2020. jan. 4. 08:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%
10 százalékot nőttek a bérek. De 40 százalékot az árak. Ez míusz 30 százalék. Az államadósságot meg ki nem szarja le.
2020. jan. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%

"Bár nem vagyok egy foci fan, de felőlem lehet költeni stadionra, amíg ez az irány megvan."

Engem kifejezetten zavar, hogy stadionokra pazarolja a közpénzt a kormány a kórházak és az oktatás helyett, de nem hiszem, hogy a Fidesz leváltásával jobb lenne a helyzet, a stadionstopot ígérő Karácsony Gergely nem állította le a Bozsik stadion építését, szinte azonnal, az első intézkedései közt engedélyezte az új atlétikai stadion megépítését, ennek ellenére ennek az évek óta félbehagyott kórháznak a befejezésével nem foglalkozik: [link]


Az eredmény eddig: 2 új stadion és 0 felújított vagy új kórház.


De emiatt a tolvaj Fideszre sem fogok szavazni. Otthon maradok 2022-ben, mert nincs valódi választási lehetőség. A szocik és a Fidesz közül egyikre sem szavaznék.

2020. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
52%

Igen, egyetértek abban, hogy bődületesen nagy baromság lenne leváltani a Fideszt pont egy gazdasági világválság küszöbén.

Majd évekkel utána, na annak lesz értelme.

2020. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
22%

"Engem kifejezetten zavar, hogy stadionokra pazarolja a közpénzt a kormány a kórházak és az oktatás helyett"


milyen helyett? több tízezer milliárdot költötünk oktatásegésségügyre 10 év alatt

néhány 10 milliárd az összes sportkiadás, ami orbánék nélkül nem lett volna

2020. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%

#4

Akkor miért nem látszik a tízmillió milliárdjaidból semmi?

2020. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
28%
de látszik csak nem az indexhvg444-en kéne hipóznod az agyad
2020. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

A gazdasági növekedésben benne van minden ami miatt a Fideszt le kellene váltani, a lopások, az erhedált pénz ugyanúgy növeli, mint az elüldözött magyarok hazautalt pénzei vagy az ellopott manyup vagyon vagy a bevándorlási mutyikötvény és ha forintban lobogtatják akkor még a brutális forintgyengülés is. A gazdasági növekedés egy kimutatás, egy szám, amit ha ízeire szedsz akkor látod igazán, hogy mennyire nagyon el kellene zavarni a maffiakormányt. Csak egy példa a millióból, például ez az uniós pénz is mind megmutatkozott a GDP-ben, büszke lehetsz rá mit csinált vele a Fidesz:

[link]

2020. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

1: volt áremelkedés, de bőven nem ekkora. Honnan származnak az adataid? Ha nem akarsz államcsődöt, akkor igenis fontos az államadósság.


Én most is szoktam látni kórház felújítást, bővítést, Budapesten több helyen is.

És mellesleg nem mondhatni, hogy a Fidesz előtt annyira jó lett volna a kórház, de jött Orbán, és elrontotta.

2020. jan. 4. 09:09
 9/34 anonim ***** válasza:
36%

annyira bírom, hogy az ostoba balosok olyanokkal dobálóznak mint GDP aztán azt sem tudják az mit jelent


a manyupról már ne is beszéljünk

kimutatták, hogy évi 4-5 stadion árát tolta bele az állam csakúgy, mert a forintra megvehető kedvenceket túlságosan kérlelnie sem kellett a nyugati biztosítótársaságoknak

2020. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy a számoknak, az csak számmisztika. A cékla ára 50%-kal nőtt, a nyugdíjak csak 2,8%-kal.
2020. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!