Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy a Miniszetrel...

Lehetséges, hogy a Miniszetrelnök Úrnak a krumplistészta a kedvenc étele?

Figyelt kérdés
Ezért ajándékozta meg a magyarokat krumplival és tésztával, hogy a választás előestéjén finom krulmplistésztát ehessenek?

2020. jan. 4. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem unjátok még ezt a krumplizást meg tésztázás ott baloldalon? Ennyire nem találtok fogást a Fideszen?
2020. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy Kruplisztánia lenne a jobb név az országnak.
2020. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az fogásnak számít, hogy Orbán gyerekkori barátja néhány év alatt a semmiből a leggazdagabb magyarrá vált? És az, hogy Orbán stadiont építtetett a szülőháza kertszomszédjába egy isten háta mögötti faluba? És az, hogy Orbán családjában érdekes módon mindenki néhány év leforgása alatt milliárdos lett? Nem, gondolom ezzel sem tudok fogást találni, szerintetek ez mind teljesen rendben van és úgyis kimosdatjátok szeretett miniszterelnökötöket.
2020. jan. 4. 10:55
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Hogy jut eszedbe hogy egy ilyen proliétel a kedvence?Meg sem bírná enni.
2020. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző! Akkor miért oszt A fidesz nevezetű -egyébként rendkívül kártékony destruktív szekta- krumplit és tésztát a híveinek? A "prolikat" ezzel csalja el választani?

A romákat mondjuk elviszik szavazni a fideszes roma-szaporítók.

2020. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csóró pórnépnek ez is megteszi azért.És mert olcsó,így nem kell milliárdokat reklámokra költeni.Pörkölt mellé nem rossz kísérőnek,csak hát kinek telik ilyen ételekre?
2020. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, cigányt akartam írni és nem romát!

(az Egri Csillagokból is én még a Gárdonyi Géza -féle kiadást olvastam, ahol Sárközi volt a cigány)

2020. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
csak halkan es labujjhegyen jegyzem meg.......kadar es hitler kedvence is a krumplisteszta-(regandiermarsch)-volt!!
2020. jan. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Grenadiermarsch = gránátoskocka

Én is szeretem, pedig (még) nem vagyok diktátor!

2020. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!