Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc átlag feletti...

Mészáros Lőrinc átlag feletti béreket ad a cégeinél dolgozóknak, vagy óriási vagyona ellenére ugyanúgy éhbéren tartja őket, ahogy a legtöbb cég ebben az országban?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal ugyanazt az átlagot adja, mint a többi piaci szereplő. Még 2 évvel ezelőtt néztem utána neten, szintén egy itteni vita miatt. Azóta nem hiszem, hogy változott a helyzet.
2020. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kevesebbet fizetne, nem lenne, aki odamegy dolgozni.
2020. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
E tekintetben nem különbözik egy ócska multitól.
2020. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Átlagot, mint ahogy a prémium autógyárak is.
2020. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz az átlag.

Én dolgoztam az ő keze alatt (megvette a céget, ahol dolgoztam), rendezte valamennyire a béreket, mert előtte sok évig nem emelt az előző tulaj, de nem mondanám kiemelkedőnek. Nekem személy szerint bruttó 1500as órabérem lett akkor. Magasabb szinten nyilván volt, akinek magasabb, én csak random kis senki dolgozó vagyok. :) Ez volt 2017 körül, azóta megint csak nem emelkedtek a bérek. :D

Bár én már nem dolgozom ott.

2020. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Netto 120-at fizet max. De ahhoz már a toppon kell lenni...
2020. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!