Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket is motivál Karácsony...

Titeket is motivál Karácsony Gergely?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy ha Ő főpolgármester tudott lenni Pesten, akkor lényegében ez egy pozitív löketet ad arra, hogy bármi lehet az emberből, bármit elérhet, akármekkora szerencsétlen. Vagy csak én gondolom így?
2020. jan. 5. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen tekintetben engem Mészáros Lölö motivál, elvégre lényegében ez egy pozitív löketet ad arra, hogy bármi lehet az emberből, bármit elérhet, akármekkora szerencsétlen.
2020. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
63%

Ez nagyon jó erre még nem is gondoltam... 😀

Ezt tuti ellövöm majd ferjemnél... Köszi... 😀 😀 😀

2020. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Köszi, én is felhasználom majd ezt a diákjaimnál ha nagyon szerencsétlenek érzik majd magukat, hogy semmire nem lesznek jók! :)
2020. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább a féldisznónyira hízott, saját büdös levükben fetrengő nyolc általánosos fideszeskről érzem ezt.


Akiket oda repít az állami haverság, ahová az átlagember még álmodni sem mer, az a Takács Zs5 típus. Mindenhez hülye, de tud nyalni.

2020. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább elkeserítő, hogy elég dumálni a levegőbe és kétméteres barna legénynek lenni, mert ezzel simán félreállítható egy tapasztalt szakember.
2020. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!