Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum megvaltoztatna az...

A Momentum megvaltoztatna az orszagot?

Figyelt kérdés
Valoszinuleg ok az egyetlen politikai ero, akik mindent tokeletesen latnak, es el tudnak kormanyozni az orszagot ugy, hogy a mutyiapalu proli vezetes helyett egy igazan modern, europai, halado szellemu identitas legyen a meghatarozo. Minden sokkal jobb lenne, nem lenne minden ilyen fasisztiod mint most, es maxiumum egyedul a tanulatlan melosoknak nem tetszene.

2020. jan. 7. 12:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"akik mindent tokeletesen latnak" - ez biztos, hogy nem igaz.

Mindannyian "most tükör által homályosan látunk", de a normális országokban a normális politika arról szól hogy közösen, kompromisszumokat kötve teszünk jót mindannyiunknak.

Ebben én nagyon látom a Momentum helyét - sőt igazából a mai pártok közül szinte csak őket tudom elképzelni egy ilyen politikai térben.

2020. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A Momentum programja több száz oldalas és szakértők dolgozták ki, hozzá gazdasági megvalósítási projektet is rendelve. Nem tudok még egy ennyire jól kidolgozott programot mondani, ráadásul az alapvető kompromisszumokon és ésszerű vitán alapuló politikai kultúrát véleményem szerint csak ez az egy párt képviseli ma Magyarországon.
2020. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
Én nem tudom mit gondoljak a momentumról, az már nem kérdés, hogy a menekülteket befogadnák hiszen Cseh Katalin elfogadta a javaslatot (attól, hogy túl van tolva a probléma médiában attól valós és csak komolyabb lesz mikor élhetetlen lesz délen az élet), ezenkívűl nem tudom mit gondolt mikor a NATO-t akarta hívni, hogy "rendet" tegyenek Magyarországon, én nem tudom azt a nőt komolyan venni. Orvosból hiány van, hülye politikusból van elég, dönthetne okosabban. Nem tudom honnan van ennyi pénzük, rokonságban tudjuk vannak SZDSZ múltal rendelkező emberek meg lehet épp az EU-ból pénzelik aztán ha ők kerülnek hatalomra mehet a privatizáció. Azért gondolom, hogy az EU pénzeli mert jóban vannak, valamint testvérpártokat támogatnak külhoni magyarok pártjai helyett azt mondják legyenek büszke szlovákok ami mutatja, hogy ezüstkanállal a seggükbe születtek s párhuzamosak a valósággal.
2020. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!