Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Boldogak vagytok, hogy Orbán...

Boldogak vagytok, hogy Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr országában élhettek és szolgálhattok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb. Az viszont pozitív, hogy (még) erőszakos módszerekkel nem akadályozzák a kivándorlást, mindenki oda megy, ahova akar.
2020. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dr. Orbán Viktór Miniszter Elnők Ur, hogy pontos legyek. :D
2020. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jaj, a Mihályt kihagytam! bocsi!
2020. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező!

Kérdésedre válaszolva, senkit bántó szándékkal nem illetve, közzé kell tennem ama véleményemet, amely szerint a Mindeki Által Nagyon Nagyon Tisztelt, dr.dr.dr.dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr által vezetett országban boldogtalan vagyok!

2020. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Én nem tudom élvezni ezt a boldogságot és krumplit sem kapok, meg 180 nettót sem. Kénytelen vagyok azt a 4600 eurót beosztani, amit tanári diplomával gipszkartonszerelőként keresek külhonban. Be lehet.
2020. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok boldog attól, hogy Nagyságos Magasságos Felkent Dr. Orbán Viktor Mihály Méltóságos Úr a miniszterelnökünk. Elmehetne már a búsba, és ott is maradhatna.
2020. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

ezt az idióta kérdezőt fel kéne rúgni, hogy elszálljon, mint egy szputnyik


T Ö R Ö L N I ! ! ! !


A Politika » Magyar politika rovatot teljesen tönkreteszi

2020. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Az a bajom, hogy dr. Mihály Úr egy választási csaló és ettől kicsit szomi vagyok.
2020. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Hehe, hetes valaszolonkat -aki nyilvan turuullal telibeszort mellveregetos demokrata- zavarja az ellenvelemeny. :D Akkor itt is egy: nyilvan hogy mindenki szabadon elhagyhatja az orszagot, aki nem csippantja a torpepincsit es diktaturajat. Kulonben mar lukas lenne a holmoka.
2020. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
A torpepincsi holmoka, termeszetesen. Az a nap NEMZTI UNNEP lesz. Thy nelkul.
2020. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!