Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is egyetértenétek a még a...

Ti is egyetértenétek a még a Jobbik által felvetett dologgal, a pedofilok kèmiai kasztrálásàval?

Figyelt kérdés
Ki kellene szűrni a pedofilokat, és kémiai kasztrálàs alá kellene vonni őket. Ezzel csökkenteni a gyerekek ellen irányuló zaklatást, bàntalmazást.

#pedofília #Kémiai kasztràlás #gyermekek elleni bűncselekmények csökkentèse
2020. jan. 8. 13:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
A jobbik azt mondja amit hallani akar a nép birkábbik fele. Amikor nácinak volt menő lenni, akkor azok voltak, amikor liberálisoknak akkor libsik. Ezt a kasztrálást semmilyen normális párt nem szavazná meg. Arra ott van a tényleges életfogytiglan hogy kiszűrjük az aberráltakat.
2020. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
A tolvajok kezét meg levágni, boszorkányokat megégetni, és már vissza is találtunk a középkorba. :D
2020. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezzel vágnak vissza a DK-soknak, amiért azok leszolták multkor Vonát, amikor az Gyurcsány sajátmagát akarta megválasztani miniszterelnök jelőltnek 2022-re
2020. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Valamiféle gyógykezelésre mindenesetre szükség lenne a kriminalizálás és megbélyegzés helyett (a pedofilok döntő többsége nem molesztál gyerekeket és szenved az aberrált vonzódásai miatt).
2020. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha valóban hatásos, akkor igen. De nem a Jobbik miatt.

Nem tudom, hogy milyen veszélyei lehetnek. Pl. vannak olyan nőket erőszakoló férfiak, akik impotensek és tárgyakkal erőszakolják meg a nőt. Szóval a bűncselekmény nem marad el.

2020. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Az egy hangzatos, szavazatgyűjtögető népbutítás, a gyakorlatban semmi pozitív hatása nem lenne...
2020. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6%
Kedves Laca32! Elárulnád, hogy mért vetted a válladra a pedofilia elleni harc nehéz terhét??????? Lelki mozgatorugoid?
2020. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem, viszont a börtönben töltött évek számát drasztikusan megnövelném. Gyilkosságért 5-15 (?) év szabadságvesztés jár, ami sok, de az egy emberélet. Életfogytiglan, szabadulás leghamarabb 30 éven belül (a börtönök zsúfoltak, de ezen nem lehet spórolni)
2020. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Egy valamit írj le nekem kedves Laca32. Tegyük fel, hogy én molesztálok egy nőt, majd kasztrálnak engem. A nő 2 év múlva túlteszi magát a molesztáláson de én egy életen át kasztrált leszek. Ez neked igazságos dolog?
2020. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja nem válaszoltam. Nagy betűs NEM.
2020. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!