Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányné jó miniszterelnök...

Gyurcsányné jó miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés
Gyurcsány ultimátumáról jutott eszembe, hogy szerintem azért jött evvel elő, mert minél hamarabb be akarja az asszonyt tenni az ellenzék élére, hogy ő dirigálhasson 2022 után mert a személye nem szobatiszta. Szerinted alkalmas lenne aposztra Gyurcsányné?
2020. jan. 9. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Nyilván nem lenne alkalmas... de az általad felvetett logika szerintem helytálló lehet. De az a helyzet, hogy ugyanúgy mint ahogy te, vagy én, nagyon sokan átlátnálak rajta egyből.

Ráadásul nagyon sok problémát vet fel, majd ha úgy alakul, a közös lista... Én például több Momentum- os szavazóval beszéltem, nagyon nem támogatják a közös lista ötletét, mint ahogy magát Gyurcsány Ferenc személyét sem.

2020. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem még Gyurcsánynál is kevésbé.
2020. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
jó szar
2020. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

jelen helyzetben a legjobb

aztán ha majd helyreállt a demokrácia akkor már lehet nézegetni nála is alkalmasabb jelöltet

2020. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszed nem tudták, hogy Medgyesi Péter 3/3-as orosz kém volt? A cion jegyzőkönyvekben van egy rész, ami azt írja, hogy a mi embereinket állítjuk fontos pozíciókba, hogy legyen adujuk a leváltáshoz, ha nem azt teszi, amivel megbízták. Így járt Kennedy, Clinton, Medgyesi és természetesen az öszödi beszéd is ezért szívárgott ki, mert a saját feje után ment.
2020. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de talán. Nem.
2020. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na akkor a gyurcsány még jól is járt, hogy ne lőtte le egy oswald
2020. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Klárifári!
2020. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!