Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor is azt szeretné a...

Akkor is azt szeretné a magyar kormány, hogy menjenek haza a külföldre vándorolt magyarok, ha az illető nem ért semmi komolyabb dologhoz?

Figyelt kérdés
Tehát valószínűleg csak valami ócska, unalmas, nehéz és ráadásul kevés bérért kapna munkát otthon az illető, amit még utálna is?
2020. jan. 10. 16:43
 1/5 subrette ***** válasza:
Nem azok vannak jelentős számban külföldön, akik nem értenek semmihez. Aki nem ért semmihez, az külföldön sem kell.
2020. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pedig azt hittem hogy mindenki mosogatni ment ki... Legalábbis ez a közfelfogás, hogy aki kiment Nyugat Európába, az mosogat.


Én vagyok az aki nem ért semmihez és felvetődött bennem a haza menés gondolata. Amúgy nem mosogatok, annál nekem sokkal jobb munkám van :)

2020. jan. 10. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Két tuti lehetőség létezhet:

A, Közmunka;

B, Coach-nak tanul.

2020. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt én is szeretném tudni.

De inkább úgy néz ki, hogy az egyszerű emberekre nem nagyon gondolnak.

Gondolok itt olyasmire, hogy nincs külön méltányosság -még gyerekesekre se- az 1 éves tb fizetés körül. Mert volt tavaly néhány riport, hogy a védőoltásokért megfizettették őket, nem kaptak meg papírokat hónapokig. Csalódottak voltak.

Pedig a hazaköltözőkkel törődni kéne, amíg vissza tudnak állni a rendes kerékvágásba.


Olyanról nincs könyv, hogy hétköznapi emberek hazatelepülnek, és hogyan alakul az életük. Csak a gazdag, pénzt hozó visszatelepülők érdemelnek könyvet, amiből SENKI SEMMIT nem tanul. Végigolvasni sem érdemes, hogy x Argentinában meggazdagodott embert mennyire szívesen fogadtak -a pénzéért- az óhazában, stb.


Engem az érdekelne, hogy mi lett azzal a Skóciából hazaköltözött -ott valami húsgyári munkásként dolgozó- fiatalemberrel, aki a Pávába benevezni jött haza, Székesfehérvárra.

2020. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rájuk gondolnak, hanem azokra, akik értenek is valamihez. Szakmunkások, orvosok, akikből hiány van. Gyári munkásokra nem.
2020. jan. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!