Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek ha a párom szülei...

Mit tegyek ha a párom szülei Fideszeseķ, de közös ebéd alkalmával mindig belémkötnek, mert én Gyurcsány politikájával értek egyet? Próbálom kerülni a témát, de mindig belémkötnek.

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Játszd el, hogy te is fidder vagy. Én is ezt szoktam csinálni a családi kajálásokon, mert a rokonaim jó része szintén fideszes és ha szóba kerül a politika, akkor elkezdenek agresszíven fröcsögni. Én nem akarok szektásokkal ordítozni, szóval bólogatok nekik.
2020. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell reagálni, hagyd rájuk a dolgot.
2020. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Amennyiben nem vagy nyugdíjas korú, én is beléd kötnék miatta. A mai kormány sem az igazi, de Gyurcsányhoz képest lópikula ami akkoriban volt, talán nem véletlenül a legesleginkább elutasítottabb politikus egy tucat éve. Akik nem emlékeztek/nem éltek a Gyurcsány korszak alatt csak nyissák fel a Wikipédiát/Youtube-t/Indexet/Origot (AKKORIBAN NEM VOLT KORMÁNYPÁRTI, CSAK SZÓLOK!) és nézzenek régi cikkeket, videókat milyen volt akkoriban.


Szóval mit tegyél? Ha nem támogatod a kormányt, ami rendben van, ne valami nyuggergyülekezetet támogass levitézlett, kiégett exszocikkal, hanem valami jövőre építő pártot, amit nem egy hazug, megosztott mára alkoholistává zülledt alak vezeti.

2020. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3.

Nem vagyok nyugdíjas.

Na ez a gondom.

Már ebéd közben is kötekedni kell velem, mert más a véleményem?

Legalább ebéd közben ne traktáljanak már vele.

2020. jan. 12. 11:36
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Te is köss beléjük egy kicsit poénosan és egy nagyon jó kis vicces hangulatos beszélgetés fog kialakulni. Én ezt szoktam a Gyurcsányista ismerőseimmel. :))
2020. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell velük ebédelni. Az idő a Fidesz ellen dolgozik, kiöregszenek a szavazóik.
2020. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Meg kell kérdezni az apóst kapott e már időpont kérésre időpontot a nemibeteg gondozóba.


Anyóstól meg meg kell kérdezni mekkora hitelt vettek fel hogy el tudjon utazni a hanyatló nyugatra egy nőgyógyászhoz mert itthon lassan nincs.


Egyből befejezik :)

2020. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen megosztó személyt támogat valaki mint Gyurcsány számítson is rá, hogy támadják majd miatta. Én anno Vonát támogattam, meg is kaptam az oltást az egész csaladomtól, mosolyogva tűrtem. Csináld ezt te is.

Vagy borítsd rájuk az ebédlőasztalt.

2020. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne legyen közös ebéd.
2020. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minek mész házhoz a pofonért?


Gondolom viszik,hogy miért nem veszitek fel a csok-ot,vagy miért nem csináltok még egy gyereket,ha már van.

2020. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!