Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Első körben fideszes szavazók....

Első körben fideszes szavazók. Ti mennyire tájékozódtok?

Figyelt kérdés

Ti mennyire tájékozódtok a többi párt vagy a saját pártotok programjáról? Esetleg csináltok-e tesztet, pl vannak olyanok, hogy te egy adott kérdésben hogyan vélekednél és a végén ezt összesítve mutatja, hogy te melyik párt programjával értesz egyet, úgy hogy nem látod csak a végén, hogy melyik párt hogyan vélekedett az adott kérdésben.

A kérdés mind az ellenzéki, mind a fideszes válaszolókhoz szól. De a fideszes választókra külön kíváncsi vagyok, hogy hogyan tájékozódnak, mert az ellenzék az valahol még csapong is, ha nem tetszik neki valami akkor másik pártot támogat inkább. Kevesebb az olyan aki a végletekig kiáll az adott párt mellett, bármilyen hír és tapasztalat után és nem is védik annyira a véleményüket, mint a fideszesek.



2020. jan. 13. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Fideszes vagyok, kormányközeli médiából, ellenzéki média, független médiából, igen elszoktam olvasni ellenzéki pártok programját is.
2020. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Origóról és M1-ről, így tudom kire kell szavazni.
2020. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
37%
Minden mediát olvasok. Hvg index mandíner origó pl.
2020. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig ez is 2/3.
2020. jan. 13. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A testvéremmel, aki vérfideszes, néha sokat szoktam vitatkozni.

Azt tapasztaltam, hogy a vita során szóról szóra, de még hangnemben is Kósát és a többit adja vissza, és ezt onnan tudom, hogy én is hallottam őket, csak én azt mondom, hogy hülyeséget beszélnek.

Amikor ellentmondásba keveredik magával, vagy kiderül, hogy logikátlan az érvelése, netán nincs valóságalapja az állításának, akkor persze azt mondja, hogy semmi sem fekete-fehér, meg őt nem érdekli a politika és hasonlók. Nem érdekli a politika, na persze... ezért kampányol a fideszes pult mögött az asztalnál, ezért megy személyesen Kósa előadást hallgatni.

2020. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!