Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseket kérdezem, hogy...

A fideszeseket kérdezem, hogy ti milyen médiumokból tájékozódtok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 16:25
1 2
 1/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Internet. Index hvg origó pesti srácok. Aztán megpróbálok kihámozni ezekből valamit. Nem könnyű. Az egyiken minden faxa a másikon csupa nyomor.
2019. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Akiket én ismerek-óriásplakátok a lokál és ennyi.
2019. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Internet - a híreket amik aktuálisan megjelennek azt vegyesen sokféle médiában nézem, van hogy 444, index, de lehet origó vagy Magyar Nemzet is, vagy akár Politico, vidéki kis lapok, amit feldob a kereső abba belenézek és ha fedi a témát amire kíváncsi vagyok akkor elolvasom. Ha abban még nem találtam meg ami érdekel, nézem a következőt.

Echo tv, rtl klub híradója, M1. Info rádió, Petőfi, Kossuth és Karc fm.

Nem szeretem a TV2-t meg az ATV-t, azokba csak akkor nézek bele ha konkrétan ott van csak amire kíváncsi vagyok.

2019. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Legyünk őszinték, az emberek egyik fele szavazni se jár, de tájékozódni még a másik fele sem szokott. Azt talán ne nevezzük tájékozódásnak, hogy valaki eleve a szájízének megfelelő politikai fröcsköléshez készíti be magát a tévé előtti foteljába, hogy még véletlenül se halljon olyat, ami neki nem tetszik. Az eredendő tájékozódás legfeljebb onnan származik, hogy esténként az öregek a vacsoraasztalnál gyűlölettől szikrázó szemekkel ecsetelik a szovjet / náci munkatáborokban eltöltött éveiket, és egyéb 20. századi megpróbáltatásaikat...
2019. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Négyeskének nagyon igaza van!
2019. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
16:57: az Echo tv másfél hónapja kimúlt.
2019. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Alapesetben az M1 + néha az origo (bár nem szeretem).

Ha egy-egy konkrét hír felkelti az érdeklődésemet, akkor főleg interneten (esetleg televízióban), hogy pontosan honnan, az az adott hírtől függ.

2019. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6

Jogos. A neve tényleg már HÍR tv, de nagyobb részben az ECHO-s műsoraikat nézem, ez ugrott be.

2019. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Interneten bármi, ha felkelti az érdeklődésemet a cikk, amúgy főképp Index és Origo.

Tévében RTL, TV2 vagy M1.

Most gondolom azért kérdezed, hogy megtudd csak Fidesz szimpatizáns oldalakkal, csatornákkal kerülünk-e szembe, de nem.

2019. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, azért kérdezem.
2019. máj. 24. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!