Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Vona Gábor kijelentette,...

Ha Vona Gábor kijelentette, hogy nem politizál többet, akkor most miért próbálja bomlasztani az ellenzéket? Hanyadikán kapja meg a fizetését a Fidesztől?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Aki szerint az ellenzék rossz az mind Fidesz bérenc.

Ha egyszer le mered írni bármelyik ellenzéki politikus nevét olyan kontextusban ami nem előnyös neki akkor te egy utolsó Fidesz bérenc vagy.

2020. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Hát a mostani ellenzéket jobb is ha teljesen eltöröljük. Orbán röhög a markába, hogy ennyi idióta az ellenfele.
2020. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mindentudó99 ***** válasza:
12. Én van utalás. Mikor a nyugdíjat küldik
2020. jan. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Saját magatokat bomlasztjátok, Vonának meg már semmire nincs hatása.
2020. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem úgy van az a mantra hogyha ellenzéken belül vita van, az csak a demokrácia része? Most akkor mégis mi van? :D


Egyébként követem Vona kinyilatkozásait. Totálisan igaza van szerintem abban hogy a Gréczy/Vadai/Gyurcsány/Dobrev féle DK egyéni választókerületben több szavazatot visz el mint amennyit hoz, hiszen nem a Fidesz a legjobban elutasított párt, hanem a DK továbbra is, kevesebben kérnek Gyurcsányból, mint Orbánból továbbra is. Ezt eddig minden közvéleménykutatás, illetve választás megerősítette.


Szóval ez csak egy relatív kinyilatkozás, amiben valószínűleg igaza van. Nem kérek a Fideszből, de bocs má' azokból sem kérek akik a jelenlegi rendszert közvetetten okozták, mert akkor kezdhetjük elölről ezt a röhejt.

2020. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Az ellenzék folyamatosan és magától is bomlik, nem kell oda se a Fidesz, se Vona Gábor... szerencsére.
2020. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5: Ezt bármilyen statisztikával alá tudod támasztani, vagy csak jólesett gyurcsányozni egyet? Én most hirtelen csak egy bő 2 éves adatot találtam, de akkor nem csak a Fidesz, hanem a Jobbik és az MSZP is elutasítottabb volt a DK-nál: [link]
2020. jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és az önkormányzati választás nem éppen azt támasztotta alá, hogy a DK bevonása az összefogásba többet vinne, mint hozna, de hát a valóság kit érdekel.
2020. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A jelenlegi rendszert pedig azok okozták, akik 2010-ben a fideszre szavaztak. Nagyon jól tudni lehetett, mit fog a fidesz kezdeni a kétharmaddal, többen figyelmeztettek rá még a választások előtt. Ha eleged volt az mszpből (ami valljuk be, teljesen érthető volt), akkor sem volt muszáj a fideszre szavazni, volt Jobbik, LMP, akkor még létezett MDF, szóval elég gyenge lábakon álló érvelés rákenni Gyurcsányra a Fidesz 2/3-ot, inkább azoknak az embereknek kellene magukba nézni, akik a fideszre szavaztak 2010-ben.
2020. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!