Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza volt Puzsérnak és az...

Igaza volt Puzsérnak és az MSZP valóban a Fidesz háztájiellenzéke?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 14. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Igaza van nem csak ebben, de még sok minden másban is.

És nem csak az MSZP.

Érdemes megnézni a főpolgármesterválasztás előtt készített Puzsér interjúkat, nagyon jók.

2020. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy vannak fideszes téglák az mszp-ben. Érdekes módon akkor nem volt olyan hangos sem Puzsér, sem a rajongótábora, amikor Győrben a jobbikosok kevesebb mint egy héttel a választás előtt kiugrottak az ellenzéki összefogásból, vagy amikor egy LMP-s összellenzéki jelölt Miskolcon szintén kevesebb mint egy héttel a választás előtt visszalépett, és így a fidesz kezére játszotta az egyik választókerületet. Kétségtelen, hogy az MSZP-ben van a legtöbb korrupt, illetve korrumpálható alak, mert a "legrégibb" ellenzéki párt, illetve egykor a fidesz váltópártja volt, de ez nem jelenti azt, hogy Puzsér leegyszerűsített világnézete igaz lenne.
2020. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Arról nem is beszélve, hogy Gyurcsány Ferenc is ott szerepel a kulcsszavak között, és Puzsér a DK-t is a Fidesz "háztáji ellenzékének" tartja, pedig bár én nem vagyok egy Gyurcsány fan, de egyetlen közös DK-Fidesz mutyit, vagy összeállást nem tudok mondani, mióta létezik a DK. Ez is ilyen tipikus puzséri féligazság, aki egy kicsit komolyabban is foglalkozik a politikával, az kineveti Puzsért és a berögződéseit.
2020. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát de Puzsér miért lenne amiatt hangos, hogy az "összellenzéki" jelölt visszalép, amikor Ő eleve nem támogatja az összefogást az MSZP-vel, a DK-val, Gyurcsányékkal...?


Ő abban reménykedik, hogy a Momemtum, LMP és Jobbik tudnak lenni a centrum (ebben a sorrentben mérsékelt bal, totális centrum, és mérsékelt jobb), de már ezeket a pártokat is bírálta bőven, de pont azért mert beléptek ebbe az összefogásba...

Szerinte a régi arcokat egyszerűen el kell zavarni, a többieknek pedig össze kell fogni.

2020. jan. 14. 13:15
 5/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem is igaz amit írsz, mert azt mondta az LMP-re például, amikor olyan lépéseket tettek amivel a Fideszt támogatják, hogy az MSZP második vonala, vagyis a Fidesz harmadik vonala, hiszen az MSZP a Fidesz második vonala (szerinte)...
2020. jan. 14. 13:18
 6/17 anonim ***** válasza:

#4: Talán azért, mert tavasszal-nyár elején (tudod, amikor még úgy volt, hogy részt vesz az előválasztáson, ahonnan sikerült kitáncolnia, mert rájött, hogy semmi esélye) még azon hisztizett, hogy kevés a jobbikos meg lmps jelölt az összefogásban. Korábban nagy LMP-s volt az ürge, de az nem zavarta sosem, amikor az LMP tolta a fidesz szekerét.

Az LMP-t és a Jobbikot csak akkor kritizálta csak, amikor beálltak az összefogásba, ami kb. a legértelmesebb döntésük volt az elmúlt 10 évben. Tudom, Puzsérnak meg a rajongótáborának nagyon tetszett volna, ha minden ellenzéki párt külön jelöltet indít, és a fidesz akár 35-40%-okkal is nyerhetett volna bizonyos helyeken, és tiszta narancs lett volna az ország megint. Robikád ezen dolgozott, szerencsére nagyon kevés volt ő ehhez.

2020. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 meszike91 ***** válasza:
Igen. Az mszp-nek már nem szabadna létezni, már sok nincs hátra neki, de most meg gyurcsány jött vissza.
2020. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csupa valótlanságot állítassz! Puzsér többször is kritizálta már az LMP-t, illetve a Jobbikot is, Vonát is, évekkel ezelőtt is.

Csak nézd vissza a régebbi videóit...

Amúgy sosem volt nagy LMP-s, Ő egyszer szavazott rájuk, 2014-ben. 2018-ban a kutyákra szavazott, de volt Fidesz és SZDSz szavazó is, ezeket bánja a legjobban, de felvállalja...


Jössz itt a Puzsér rajongók elfogultságával, stb.

Pedig én egyáltalán nem vagyok az, szóval ezzel nem találsz be, én csak objektív próbálok lenni...


Viszont kezd kibújni a szög a zsákból, Te bizony vér Gyurcsányístának tűnsz!

2020. jan. 14. 13:39
 9/17 A kérdező kommentje:

És megint sikerült eljutni odáig, hogy aki nem Gyurcsánnyal van, az agymosott Fideszes...

Gratulálok a szellemi szintedhez!

2020. jan. 14. 13:42
 10/17 anonim ***** válasza:

#8: Puzsér egy beteges hazudozó, ha objektív akarsz lenni, akkor hanyagoljad, a saját tévképzeteit és becsípődéseit hajtogatja állandóan, ha pedig találkozik a valósággal, akkor újabb hazugságba menekül, hogy feloldja a kognitív disszonanciáját. Állandóan dicséri például az első Orbán-kormányt, szerinte akkoriban Orbán "elsőrangúan kormányzott" és többször kifejtette, hogy Orbánt Gyurcsány "rontotta meg". Ha tudni akarod, hogy ez miért hazugság, akkor olvass utána például a székházmutyinak, Josip Totnak és Kaya Ibrahimnak, a Vegyépszer történetének, vagy csak olvasd el például ezt a 2001-ben született cikket a fideszről: [link]

A fidesz már akkoriban, sőt az első kormányra kerülésük előtt is pontosan olyan volt, mint most, csak 2/3 és egy rakás EU-s pénz, na meg tapasztalat hiányában kisebb volt a mozgásterük, tehát Puzsér kinyilatkoztatását sikeresen megcáfoltuk. És igen, a legtöbb nagy igazsága a legjobb esetben csak féligazság, rosszabb esetben ordas hazugság.


Nem találtad el, nem szavaztam soha sem az MSZP-re, sem a DK-ra. Nem kedvelem Gyurcsányt, viszont az igaz, hogy nem is vagyok olyan gyurcsányfóbiás mint a kis kedvenced, hogy a Fidesz mocskait rá kenegessem és a Fidesz bűneit gyurcsányozással relativizáljam, ahogy Puzsér rendszeresen teszi. Szerintem a Fidesznél és Orbánnál károsabb nincsen a magyar politikában, Gyurcsány minden hibája ellenére a kanyarban sem volt hozzájuk képest, és abban is biztos vagyok, hogy egy versengő autoriter rendszerben nem az ellenzéket kell leváltani. Tudom, ettől a puzsérszektásoktól már meg szoktam kapni a gyurcsányista jelzőt, de különösebben nem érdekel.


Ha objektív akarsz lenni, akkor Puzsér kinyilatkoztatásai helyett talán olvassál el pár könyvet, hogy képbe kerüljél mi is az a versengő autoriter rendszer, esetleg nézz utána pár ország (Szlovákia, Jugoszlávia, Ukrajna, Lengyelország, Törökország) közelmúltjának illetve jelenének, ahol már volt a mostani magyarhoz hasonló vagy akár durvább rendszer, hogy hogyan sikerült leváltani vagy legalább gyengíteni rajta. Segítek: nem az ellenzék leváltásával.:)

2020. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!