Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseket miért nem...

A fideszeseket miért nem zavarta, hogy a gyerekes családapa Borkai luxushajón dugja a prostikat gruppenben, de azon, hogy Gréczy otthon veri a farkát, már hónapja örjöngenek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Elmúltnyolcév, Gyurcsány a hibás.
2020. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Így dolgozzák fel a szégyent, ez telik a lelkivilágukból. A stílusuk pedig feltétlen beszédes az ellenzéki szavazókéval összevetve, sosem olvastam az ellenzéki szavazóktól, hogy fröcsögő nyállal ecsetelik Borkai seggének a vágását és egyéb testrészeinek a részleteit, ehhez képest nézd meg mit összegusztustalankodnak a fideszesek Gréczy Zs. privát használatra készült képein, már a felnőtt kategóriába való egyenesen.
2020. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Fideszes ismerősöm szerint Borkai egy "menő playboy", Gréczy meg egy "lúzer", aki "kiverte a farkát, mint egy bzi". Meg azt mondta "a szűz Gréczy vs a csanád Borkai"


Ennyit a Fideszesekről...

2020. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Irigykednek a Zsólti 28 centijére.

A baloldal ebben is veri a Fideszt, szó szerint xD

2020. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Engem speciel Fideszesként az is zavart, le is írtam róla itt többször a véleményemet... de amit gréczi csinált az egy beteges perverz dolog!! Ráadásul biztos a saját maga szórakoztatására csinálta ugyebár a képeket, ugyanis ő azt állítja, hogy ő nem küldte el senkinek...jajaja. Bizonyára az ufók egész egyszerűen ellopták a telefonjáról😁😁 Hát még hazudik is...
2020. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Borkai nemzetyikeresztény !


A lopott pénzen bekokózva prostizás pont ilyen dolog.

Lehet itt vergődni hogy nem kokózott! Ha engem megvádolnak ilyennel az első dolgom megyek laborba! Aztán pert indítok rágalmazásért....

Kivéve persze ha tudom hogy nem rágalom....

2020. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
61%
Zavarja őket....hogy nem lehettek ott.
2020. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Példamutatóak tartják és irigykednek rá.
2020. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem őrjöngünk, röhögünk.
2020. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De, engem kifejezetten zavart és megdöbbentett az, amit Borkai tett, Gréczyn meg csak röhögtem, pont ezt vártam tőle.
2020. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!