Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gréczy Zsolt nem szégyelli magát?

Gréczy Zsolt nem szégyelli magát?

Figyelt kérdés
Ilyen perverz, disznóságokat csinàl erősen öregedő, családos, politikusként és még ő perel.

2020. jan. 16. 11:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Dehogynem.
2020. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
De ezért is mondott le
2020. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Most az egész világ látta a kukiját ráadásúl kiverve. Hogy tud így a boltba menni? Nem mutogatnak rá újjal?
2020. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
*ráadásul a kolbászkája egész picike
2020. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
55 éves vèn sz és nem bír a farkával. Látszik, hogy èletèben nem végzett nehéz munkàt, nincs ledolgozva. Akkor nem csinálna ilyeneket. Örülne, hogy él és egészséges, várná, hogy betöltse a nyugdíj korhatárt. Pedig, hogy gyalàzta Borkait. Ő meg milyen gusztustalanságot csinál. A felesège helyèben èn kitennèm a szűrét. Aztán küldözgethetné a farkàt idegen, fiatal nőknek. A gyereke is már felnőtt, fiatal férfi. Az èn apám csinálta volna ezt, szègyellném magam helyette is. És ez mocskolja a kormányt😆 Ha lenne benne gerinc, eltűnne a politikai és közéletből örökre. Nem ezért kapott nem kevés pènzt és szavaztak rá az emberek. A helyében èn nagyon meghúznàm magam.
2020. jan. 16. 12:13
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
A fideszeseket nem kicsit tudja lazba hozni a zsolti peeloja meg ennyi ido utan is milyen elvezettel es reszletgazdagon csamcsogjak a temat es a latvanyt! XD
2020. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Láttam a képeket, sajnos... valami iszonyatosan undorító!!!Én csak azt nem értem, hogy ő ezek után hogy tud létezni a hétköznapokban?? Mert hogy szégyellje magát, ahhoz kellene olyan lelkület, meg lelkiismeret, meg gerinc, stb...ezek nem biztos, hogy vannak neki!
2020. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én a helyében kb. Az utcára nem szívesen mennék ki. De az én vagyok. Ez tudjátok kinek a szintje? Egy kamasz kissràcé, náluk még ez talán normálisnak mondható, bár èn abban a korban sem csináltam ilyeneket. Nem hogy egy 60 fele erősen közeledő, erősen öregedő embernél az lenne.
2020. jan. 16. 12:59
 9/20 Micimacko67 ***** válasza:
60%
Laca, Laca...megkaptad a mai feladatot a pártirodáról?
2020. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Laca, ne terelj! Higgyük el, hogy fel vagy háborodva mikor így felajz titeket ez a képsorozat? Amit itt előadtok erről a kukis témáról az már a szex rovatba való, nem a politikába! Hát alig várod, hogy újabb darabok kerüljenek elő!!! :D
2020. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!