Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért teszünk magas pozícióba...

Miért teszünk magas pozícióba bukott politikusokat?

Figyelt kérdés

Úgy látom ebben az országban is divat hogy ha egy politikus elbukik akkor magas pozícióba tesszük.

Pl itt van Sára Botond polgármesterként csúnyán elbukott és voltak vele gondok de erre kormánymegbizott lett..

[link]


2020. jan. 22. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne tőlem kérdezd!

Nem én voltam.

2020. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért bukott politikus, mert nem őt választották meg Józsefvárosban polgármesternek?


Szerintem a Fidesz meg az összes párt igyekszik a legjobb embereit elindítani a választásokon aztán ha azok mégse futnak be akkor attól ők még nem lesznek rosszabb politikusok/szakemberek így nem tudom neked mért lenne az logikus, hogy valaki olyant nevezzenek ki helyette akit még arra se tartottak érdemesnek, hogy egy választáson elindítsák.

2020. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
A hozzá nem értés alapkövetelmény ezeknél a férgeknél.
2020. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jajj ne kezdjük már megint ezt a bukott politikusozást. Attól mert nem nyer meg egy választást, nem lesz bukott politikus.
2020. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. Az emberek nem akarták, ha olyan jó politikus lett volna nem vesztett volna, ez így elég logikus szerintem..
2020. jan. 22. 15:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt nekem egyszer egy kollégám, aki nagyon fiatalon kandidátus lett, aztán kiderült, hogy összes 2 db külföldi kongresszuson kiállított poszter összefoglalója képezte mindennek a tárgyi alapját. Aztán amikor főigazgató helyettes lett egy országos intézményben olyan 35 éves kora körül, valaki megkérdezte, hogy nem tart-e attól, hogy nagyot fog esni, ha valami gond adódik. Azt mondta, hogy nem lehet lejjebb esni. És tényleg igaza volt (legalább is saját magára vonatkoztatva). Pár év múlva kiszervezték a munkacsoportját, ő pedig egy banknál helyezkedett el magas vezetői pozicióban, utána közlekedés-építési területen volt (mintegy 20 éve) milliós fizetésért és így tovább.
2020. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Miért teszünk magas pozícióba bukott politikusokat?"


Azért, hogy tartsa a száját!

2020. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 Karácsony Geri hányadik volt az országgyűlési választáson?

Orbán két választás is elbukott aztán meg nyert 3-at zsinórban.


Az hogy valakit megválasztanak vagy sem nem bizonyít az ég világon semmit se arról, hogy mennyire jó a szakmájában.


De akkor megkérdezem még egyszer. Van egy pártod amiben mondjuk van 20 tag. Jelölöd a legjobb tízet a választásokra, bejut 9. Akkor ha egy új posztra ki kell nevezni valakit kit fogsz? Azt aki nem jutott be vagy a maradék 10-ből választasz akiben annyira se bíztál, hogy mint jelölt indítsd?

2020. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki megbukott a választásokon, még nem "bukott politikus".

Nem ismerem Sára Botond múltját, de hasonló esetben mindkét oldalon ugyez történik.

2020. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Miért teszünk magas pozícióba bukott politikusokat?"

Nem tudom. Miért szavaztál gyurcsányékra újra meg újra?

Miért mástól kérdezed meg hogy te és a haverjaid miért csináljátok amit csináltok?

2020. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!