Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen nagy a kivándorlás...

Miért ilyen nagy a kivándorlás az országból? Ennyire rossz ország lenne? És ha nem ez a kormány lenne akkor is ennyien mennének el külföldre lakni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 23. 19:03
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem vagyunk öregek, mikor a férjem a korával jön, olyankor leteremtem, hogy ne legyen kifogás, nem kell még magunkat temetni, remélhetőleg az életünk kb. másik fele mèg előttünk áll. Én nem érzem magam öregnek sem egy új nyelvhez (egy idegennyelvet már tudok), sem egy új szakmához. Szerintem meg pont azok közül jönnek haza sokan, akik meggondolatlanul és megalapozatlanul vágnak neki a külföldi életnek, nem pedig azok, akik előkészítik. Úgyhogy szerintem is hajrá!!! Mindenki éljen úgy és ott, ahol boldog tud lenni. Mi biztos megyünk.
2020. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!