Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum szavazóknak szimpat...

A Momentum szavazóknak szimpatikus a két képviselő hölgy magatartása az EP-ben?

Figyelt kérdés
Úgy röhögcsélnek meg néznek egymásra havi 5 milliós fizetésért mint a gimnazisták amikor kiszúrnak a tanárnénivel. Jár ezért ennyi pénz? Hol képviselik a hazánkat azon kívül, hogy megszorító intézkedéseket sürgetnek?
2020. jan. 25. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az a két tünemény szimpi de nem a politika miatt hanem mert merik élvezni az életet tüskék és lángok között is. Hogy ők mit csinálnak vagy mit nem, nem tudom. Nem követem az életük történéseit.
2020. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

én nem vagyok momentumos, csak antifidesz, és az ellenségem ellensége azt a barátom


szóval szimpi csajok

2020. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
A gyurcsányi, exkomcsi vagy liberális szavazóknak teljesen mindegy. Kunhalmi sem sokkal értelmesebb... Csak ne Fidesz/Jobbik/stb. legyen. (Bár a Jobbik már szövetségesük, de ez is mindegy.) Legyen inkább államcsőd, bevándorlás, csak ne Fidesz legyen, vagy más, amit épp nem kedvelnek.
2020. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem szimpatikus, de legitim módon kerültek oda. Az sem szimpatikus, hogy a fidesz ep képviselői csak hazudni és gáncsolni tudnak ott, de szintúgy legitim módon kerültek oda. Annyit tehetek ezek ügyében, hogy nem rájuk szavazok, vagy ha van valami konkrét ügy, akkor kiállom a véleményemmel.
2020. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
A klozettben beleüríteni a puttonyt félrészegen és pááá. Más alkalmazást nem tudok elképzelni.
2020. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"megszorító intézkedéseket sürgetnek?" -huu erről nem is hallottam. Milyen megszorítókat sürgetnek és kinél? Tudsz erről részletesebben, Kérdező?
2020. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#4 "Most, hogy Jakab Péter lett a Jobbik elnöke a Jobbik ismét megerősödik és visszaszerzi a 2018-as népszerűségét?"

Nosza! Sorolnád miket is hazudtak meg miben is gáncsoskodtak ott a fidesz képviselői? Mindig kíváncsivá tesznek az ilyen beszólások.

2020. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az előzőnél az idézetet elbaltáztam, #4 szavait szerettem volna betenni - csak béna voltam.

"Az sem szimpatikus, hogy a fidesz ep képviselői csak hazudni és gáncsolni tudnak ott, de szintúgy legitim módon kerültek oda. "

2020. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

"Nosza! Sorolnád miket is hazudtak meg miben is gáncsoskodtak ott a fidesz képviselői? Mindig kíváncsivá tesznek az ilyen beszólások."


Nem kell itt a süket duma, Kína és Oroszország seggnyalóit játszák az EU-ban a fideszesek, miközben minden adandó alkalommal, ha a jogállamiság, vagy a korrupció témája merül fel, akkor hallgatnak és terelnek. Nyílt titok, csak egyes hívőknek túlzottan is fáj az igazság.

2020. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9 Nem adtál választ arra hogy miben hazudtak vagy tereltek.

Amit leírtál csupán a véleményed.

2020. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!