Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet még mindig Gyurcsán...

Hogy lehet még mindig Gyurcsány Ferenc a megmondó ember ellenzéki oldalon ha az emberek többsége és az ellenzéki pártok se kedvelik?

Figyelt kérdés
Nem kellene már eltakarítania az ellenzéknek? Amíg Gyurcsány van addig váltás nincs, ezt miért nem fogják fel a pártok? Miért simulnak hozzá? Teljesen el kellene határolódni.
2020. jan. 26. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Azért, mert nem találnak alkamasabb embert helyette. (Elég szégyen.)
2020. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
De! Sőt! Az egész ellenzéket el kellene távolítani, elmebeteg mind!
2020. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Hogy gondolod eltakarítani? Amíg lélegzik az ember, addig politizálni fog, néhény százezren meg stabilan rá szavaznak.
2020. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

DK-s vagyok.


Nem vagy egyedül azzal, hogy fogalmad sincs a DK belső rendszeréről.


Az összes többi pártban egy szűk vezetői kör választja a párt elnökét, ebbe a tagságnak nincs beleszólása. Ebből indulsz ki.


A DK elnökét a DK teljes tagsága szavazza meg.


Sakk-matt.


Nincs lehetőség korrupciós leváltásra, puccsolásra, stb. Aki a DK-ra szavaz, Gyurcsányra szavaz.


Támadni akarod Gyurcsány személyét?

Akkor szembekerülsz a teljes szavazó-táborával is!


"Miért simulnak hozzá?"


Szerintem már érted.

2020. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

DK-s vagyok:


Az összes többi párt vezetője "sógor-koma" alapon kerül a helyére, és teljesen hiteltelen.


Gyurcsányt az összes párttag tartja a helyén, és bármikor leválthatnák. Az, hogy még mindig ő a párt-elnök, hiteles.

2020. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!