Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak Önök Niedermüller...

Mit szólnak Önök Niedermüller Péter polgármester úr fehérezős, keresztényeszős kirohanásához?


2020. jan. 28. 20:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%

Ne mosdassátok az elvtársatokat, nagyon szánalmas! 😁

Más népekre célozva fordított esetben ti hőbörögnétek a legjobban.

Nap mint nap kimutatjátok a fogatok fehérjét, és akkor még csodálkoztok rajta, hogy a böszmétől és sleppjétől felfordul az ember gyomra. 🤔

2020. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
#12 Mindig ezt hiszem én is. Aztán előállnak a következő éles elmével, a következő akciójukkal, mint most Niedermüller is tette és kiderül, hogy tudnak még lejjebb menni.
2020. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%

"Mosdassátok csak a barátaitokat. A mostani ellenzéknél, undorítóbb dologgal még, nem találkoztam."


Élén a demokratikusan kígyózó dákókkal.

2020. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%
Nekem csak annyi, hogy érdekes, amikor klímaért tüntetnek, akkor a jobboldal klímahisztizőknek, tüntikézőknek csúfolja őket és skandálják azt, hogy "miért nem dolgoznak ezek?" A mostani a tüntetés az persze igazi tüntetés lesz, hát szidta a fehér, heteró, keresztényeket, ez nem lesz tüntikézés se hisztizés. Egyébként nem azétt írom ezt, hogy bevédjem Niedermüllert, mivel a dk-t kártékony pártnak tartom, csak eszembe jutott ez a kettős mérce.
2020. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
41%
08:02: arról nem is beszélve, hogy Bayernél gyűlölködőbb, uszítóbb, rasszistább figura valószínűleg nincs is az országban.
2020. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%
Bayert tetteiért súlyos pénzbírsággal kéne büntetni és azt az összeget rászoruló embereknek odaadni, mert bűn amit csinál. Komolyan ő egy értelmiségi? Prolizik és közben ő áll proli szellemi szinten.
2020. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%
11:42: így van, és külön vicces a sztoriban, hogy ő a Niedermüller elleni tüntetés vezérszónoka.
2020. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki ugyanezt mondta volna, csak a fehéreket kicserélte volna a cigányokra, muszlimokra, akkor abból világméretű botrány lett volna.
2020. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
28%

" 11:42: így van, és külön vicces a sztoriban, hogy ő a Niedermüller elleni tüntetés vezérszónoka."


Én azóta, hogy a farokmutogatós elvtársad akart tüntit szervezni a prostizós ellen semmin nem lepődök meg.

2020. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19:53: nekem aztán nem elvtársam, neked esetleg lehet.
2020. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!