Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nekem kellene hogy bűntudatom...

Nekem kellene hogy bűntudatom legyen hogy fehér, keresztény, hetero, magyar vagyok?

Figyelt kérdés
Ez az egész saját faj és nemzet elleni gyűlöletkeltés még csak nem is Magyarországról indult, ez nem egy saját találmány. Ezek a prolitilusok az egész világot megfertőző multikulturalizmus elmebeteg, nemlétező víziójában élő, mindenért csakis a Kereszténységet és a fehér fájt felelőssé tevő, hontalan emberek, mert csak benyalni és eladni képesek magukat. Aztán meg ők vannak megsértődve, hogy MI keltjük ellenük a gyűlöletet. Holott ők azok, akik nem engedik egyesíteni és összefogni a magyar nemzetet, mert nekik a nemzet nem elég, nekik mindig kell találni valami kibúvót, valami bűnt, csak hogy egymás ellen uszítsák az embereket. Itt nem ball és jobboldalról van szó, nem liberálisokról és konzervatívról, hanem a faj, nemzet ellenességről, a magyar gyalázásról, a bűntudat keltésről, és az uszításról, nemzetrobolásról van szó. Ilyen politikát pedig egyetlen egy magyar politikus sem engedhet meg magának. Az ész nélküli multikulturalizmus, ami elnyomja a nemzeteket, mert szerinte ez a felelős minden miatt, ez az utódaink biztonságát, és jobb meglétét veszélyezteti. Én azt akarom, hogyha a melegek büszkék arra hogy nem heterok, a feketék arra hogy nem fehérek, akkor a fehér keresztény hetero ember is legyen arra büszke hogy nem bu zi, és nem fe ka!

2020. jan. 31. 08:59
1 2 3
 21/30 mindentudó99 ***** válasza:
78%
Lefogadom hogy ráadásul még dolgozol is és adót fizetsz kérdező. Fujjj
2020. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nem csak mi veletek ellentétben, tiszteljük a másságot.
2020. jan. 31. 10:44
 23/30 A kérdező kommentje:
Ez a legrosszabb. Nacionalista rasszista kormánynak dolgozni kell még adót fizetni. :C
2020. jan. 31. 10:45
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

"Nem csak mi veletek ellentétben, tiszteljük a másságot."


Ezzel csak az a gond, hogy ebbe minden olyan belefér ami inkább hátrafelé mutat. És ti ezt tisztelitek. Gratulálok.

2020. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem én tisztelem a jó migrancsokat meg a jó melegeket, akik előre felé mutatnak, és nem ítélik el a fehér hetero keresztényeket. Például fájna a fejünk a kínaiak nélkül, nem vehetnénk deka versenyt a többi országgal, mert véletlenül mindenki gyorsvasút építésbe keztmdett, de a szeretve tisztelt ellenzék ezt is megakadályozná. De a vonat késik, az árú kereskedelem pedig lassú és nem térül meg, nem pörög.
2020. jan. 31. 11:18
 26/30 A kérdező kommentje:
Fel a**
2020. jan. 31. 11:19
 27/30 anonim ***** válasza:

"Nem én tisztelem a jó migrancsokat meg a jó melegeket, akik előre felé mutatnak, és nem ítélik el a fehér hetero keresztényeket."


Ezekből van nagyon kevés.

2020. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2020. jan. 31. 11:33
 29/30 anonim ***** válasza:
A kereszténységet a zsidók találták ki, hogy így hódítsák európát az uralmuk alá. Nietzsche nagyon jól értelmezte a kereszténységet. Róma veszte is a kereszténység miatt (is) bukotz el. "Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel" "ha elveszik kabátod add oda a cipőd is" Nos egy ilyen elmebeteg "zsidó" akarta megvezetni a zsidókat, hol lenne a zsidó nép, ha ilyen elmebetegre hallgatnak? "Szeresd ellenségeid"
2020. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy a kereszténység zsidó vallás, csak szólok, hogy ne legyél idióta.
2020. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!