Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nekem kellene hogy bűntudatom...

Nekem kellene hogy bűntudatom legyen hogy fehér, keresztény, hetero, magyar vagyok?

Figyelt kérdés
Ez az egész saját faj és nemzet elleni gyűlöletkeltés még csak nem is Magyarországról indult, ez nem egy saját találmány. Ezek a prolitilusok az egész világot megfertőző multikulturalizmus elmebeteg, nemlétező víziójában élő, mindenért csakis a Kereszténységet és a fehér fájt felelőssé tevő, hontalan emberek, mert csak benyalni és eladni képesek magukat. Aztán meg ők vannak megsértődve, hogy MI keltjük ellenük a gyűlöletet. Holott ők azok, akik nem engedik egyesíteni és összefogni a magyar nemzetet, mert nekik a nemzet nem elég, nekik mindig kell találni valami kibúvót, valami bűnt, csak hogy egymás ellen uszítsák az embereket. Itt nem ball és jobboldalról van szó, nem liberálisokról és konzervatívról, hanem a faj, nemzet ellenességről, a magyar gyalázásról, a bűntudat keltésről, és az uszításról, nemzetrobolásról van szó. Ilyen politikát pedig egyetlen egy magyar politikus sem engedhet meg magának. Az ész nélküli multikulturalizmus, ami elnyomja a nemzeteket, mert szerinte ez a felelős minden miatt, ez az utódaink biztonságát, és jobb meglétét veszélyezteti. Én azt akarom, hogyha a melegek büszkék arra hogy nem heterok, a feketék arra hogy nem fehérek, akkor a fehér keresztény hetero ember is legyen arra büszke hogy nem bu zi, és nem fe ka!

2020. jan. 31. 08:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nincs bűntudatom azért, mert keresztény vagyok, valamint fehér és hetero. Aki ezért megszól engem, az egy korlátolt elmebeteg.
2020. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
8%

Kérdés, hogy mi a jobb nekünk:


1. Nyíltan emberiségellenes párt (mert hogyha a nézeteik s fejlődő országokban is elterjednek, ott már nem lesz honnan bevándorlókat hozni), ami keveset lop(vagy nem) és legalább le lehet váltani majd később.

2. Nyílt szabadrablás és diktatúra.

2020. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Most lehet kedves második hogy most én leszek túl korlátolt. De szerintem semmiképpen nem kell egy olyan párt, aki magyarok ellen uszít, és a fehér hetero keresztény embereket teszi meg bűnbaknak. Ha egyáltalán kormányt akarunk váltani, akkor semmiképpen nem az kell hogy legyen az elsődleges, hogy ki hogyan gazdagodott meg, ki lop többet, hanem ki képviseli az emberek akaratát.
2020. jan. 31. 09:11
 4/30 anonim ***** válasza:
33%

"Ez az egész saját faj és nemzet elleni gyűlöletkeltés még csak nem is Magyarországról indult, ez nem egy saját találmány."


Azt ugye tudod, hogy a nacionalizmus sem magyar találmány?


"Ilyen politikát pedig egyetlen egy magyar politikus sem engedhet meg magának"


Ezt így kategorikusan kijelentetted, de fogadjunk, hogy a fidesz kivételt képez szerinted.


Egyébként meg, ha te ekkora problémának éled meg ezt a dolgot, akkor menj be egy állatkereskedésbe, vegyél egy szelíd, fehér patkányt, öld meg, majd postázd el annak, akivel nem értesz egyet. Mert az olyan szellemes tréfa, érted.

2020. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%

A fidesz mitől keresztény ? Templomba nem jár, a 10 parancsolat mindegyikét megszegi. Uszítás ? Ki plakátolta tele az országot egy zsdó ürgével ? A hitleri németország óta nem volt ehhez hasonló. Aki itt gyűlöletet kelt az maga a a fidesz, ez a propganda 1 bit: vagyunk mi a kamukeresztény családapák 5 gyerekkel, nemzethy érzelmekkel meg van a többi lipsi, sorosbérenc migránsokat akaró csúnya gonosz.

Nyilvánvaló és kiábrándító olcsó propaganda...

2020. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem értem. Aki nem nyíltan multikultuláris politikát folytat, az rögtön uszító, nacionalista, tolvaj stb... Stb.. stb... Bezzeg amikor bejönnek a vendégmunkások, akkor pedig az a baj, pedig azok senkinek sem ártottak. Akkor persze rögtön baj a multikulturalizmus, meg amikor a határon túli magyarok jönnek ide, vagy segít nekik.
2020. jan. 31. 09:18
 7/30 anonim ***** válasza:
76%
5 ös Orbán Viktor azt akit zsdnak nevezel azt egy tehetséges magyarnak nevezte. Ja meg nem kéne elfelejteni hogy union belül Magyarország legnagyobb barátja Izraelnek, egyedül csak Magyarország vetozott ha jol tudom 3 alkalommal az Izraelt elitelni akaró határozatok ellen, minden más ország igennel, akkor hol van itt az általános gyűlölet a zsd felé? Akkor ez most mi? Így már ellentmondásos a sztori-e része
2020. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%
Viktorunk nyal a zsdóknak, de csak politikai okok miatt. Igazából nyal Putinnak és Trumpnak is, igazi hintapolitika.
2020. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nincs szégyenérzetem, max. abban lehetne, hogy akad ilyen rémisztő képződmény az országban.

És akkor ezek akarnak kormányt váltani, mikor semmivel hem különbek?

2020. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

"Viktorunk nyal a zsdóknak, de csak politikai okok miatt. Igazából nyal Putinnak és Trumpnak is, igazi hintapolitika."


Na ennyit a multikulturalizmusról, meg hogy a fehér keresztény magyar faj rasszista. Mi még az Amcsikkal, Kínaiakkal, Oroszokkal, de még a Zsidókkal is képesek vagyunk együttműködni, persze úgy hogy nem adjuk el az országot. Csak mi ésszerűek vagyunk, megtudjuk különböztetni a rosszat a jótól a, rossz migránst a jótol. De nekünk nem csak Röszkénél van határ, hanem a multikulturalizmus körül is.

2020. jan. 31. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!