Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum szavazók gyomra...

A Momentum szavazók gyomra befogadja Gyurcsány Ferencet és a többi DK-st?

Figyelt kérdés
Elvégre a Momentumot állítólag azért hozták létre, hogy a régi rendszert leváltsák, na most összeállnak azzal akik egyszer már tönkretették az országot?
2020. febr. 1. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ők egy vérből valók.
2020. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Az a helyzet, kedves fidesznyikek, hogy mi, a normális emberek, eljutottunk már odáig, hogy bárkit, csak titeket ne! Amíg ezt nem vagytok képesek felfogni/megérteni, addig menthetetlenül bukásra vagytok ítélve.
2020. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Az a nézet, hogy bárki mást csak xy ne legyen az nem éppen normális gondolkozásra vall.


Gyurcsány kártékony volt az országra, most még is megszavaznád újra csak , hogy Orbán ne legyen?

2020. febr. 1. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
A fidesz szavazók gyomra befogadja Orbánt meg a puruttya bandáját?
2020. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 Az én gyomrom befogadja az évről évre növekedő fizetéseket és egyre csökkeni kiadásokat, igen.


A 2010 előtti bérbefagyasztásokat meg megszorításokat viszont nem igazán kedveltem.

2020. febr. 1. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
orbán még kártékonyabb az országra
2020. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

"most még is megszavaznád újra csak , hogy Orbán ne legyen?"


Nekem az apám zsidó. Sajnos én nem vagyok az, mert az anyám keresztény, a zsidóság meg kizárólag anyai ágon öröklődik.


Ennek ellenére a cipőbe köpködő Jobbikos csávót, vagy a Hitlertől idéző jászberényi polgármestert is megszavaznám gondolkodás nélkül, csak ti takarodjatok végre el!

2020. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Jaj csakazorbán ne. Inkább a monumentálisok... Az a baj, hogy harminc éve ugyanazok vannak, csak néha más köntösben. És ettől kellene változásnak lenni. Mégis mitől lenne.
2020. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Igen, ott tartok, hogy bárkire szavaznék Orbán helyett, aki az ország EU-ból való kivezetése és a keleti diktatúrákkal való szövetkezés helyett újra európai politikát folytatna. Nem csak látszatdemokráciát szeretnék, hanem igazit, ahol attól senki sem kevesebb, hogy neki más a véleménye. Elegem van az agymosásból és a gyűlölködésből, abból, hogy ez a kormány már bármit büntetlenül megtehet és csak röhögnek a markukba, hogy milyen jól meg lehet vezetni a népet. Ha Gyurcsány is a neve annak, aki ennek véget vethet, akkor nem érdekel a múltja, csak váltsa le Orbánt.
2020. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, a liberális szemét gazember csapat mindkettő.
2020. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!