Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki támogatná Magyarország...

Aki támogatná Magyarország kilépését az EU-ból, az hogy képzeli el a jövőt?

Figyelt kérdés

Érdekel a kérdés komolyan. A Brexit miatt nagyjából látszik, hogy mi a kilépés folyamata. Első körben tehát az érdekelne, hogy miért támogatná valaki a kilépést. Jobb életszínvonalat remélne tőle? Kevesebb bevándorlót? Vagy csak ideológiai okai lennének, nemzeti függetlenség, stb?


Aztán ha feltesszük, hogy sikerült kilépni és elkezdődnek a tárgyalások a továbbiakról, milyen tárgyalási pozíciót kéne felvennie a magyar kormánynak, és milyen végcélt kéne kitűzniük maguk elé? A britek esetében sok szó volt soft meg hard brexitről például, vámuniós tagságról, stb. Nálunk a schengeni tagság is kérdés lehet. Vagy egyáltalán mi lenne reális, mi az amit a maradék EU egyáltalán fontolóra venne?


2020. febr. 2. 13:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Úgy, hogy kivágjuk az Eut mint a macskát szarni.
2020. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
például magyarország eldönthetné, hogy mely multikat adóztatná helyben, és melyikről gondolja úgy, hogy rászolgál az adómentességre mert pl innovációt hoz
2020. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%

" A britek esetében sok szó volt soft meg hard brexitről"


Mert nyámnyilák. Magyarok esetében viszont csak a hard jöhet szóba. Fogjuk a retek eut kiállítjuk Hegyeshalomnál a határra, aztán rúgjuk piccsán, hogy soha többé még csak kedve se legyen visszajönni.

2020. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Mocskos EU!

[link]


Le az euval!

[link]


Égjen az eu!

[link]

2020. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Én támogatnám, mert szeretnék visszatérni buckalakónak.
2020. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg valaki nem támogatja, azt hazaárulásnak kell minősíteni és halálbüntetéssel sújtani, hiszen az ellenséggel kollaborál, amit mindenkor és mindenhol halállal büntetnek.
2020. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Én külföldön szeretnék élni 1 év múlva és onnantól végleg, nekem azaz érdekem, hogy EU tagok maradjunk, hogy ne kelljen bajlódni a munkavállalási és letelepedési engedéllyel. EU-s állampolgárként teljesen szabad vagyok.

Nem tudom mit éreznek azok a kretének akik szerint ki kellene lépni...

2020. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Akkor téged is ki kéne állítani a határra és úgy piccsán rúgni, hogy soha többé ne legyen kedved visszajönni.
2020. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudom mit éreznek azok a kretének akik szerint ki kellene lépni..."


azt hallottad már, hogy a négereknek helyet kell csinálni és ezért korlátoznák a lengyel magyar román és bolgár munkavállalást?

2020. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Neurotech ***** válasza:
0%
Egyelőre nem lehetséges, viszont valószínűbbnek a jövőben tartanám, ha a Visegrádi országok egyszerre lépjenek ki és megmaradna közöttük egy kisebb Unió. Itt az egyik hozzászóló lehet, hogy 2004ig buckalakó volt, én nem, és azért érdekes, hogy mennyire előrébb voltunk a térség országaihoz képest a 2004ig. Pl Románia nem volt a sarkunkban.
2020. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!