Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Vuhanból kimenekített...

A Vuhanból kimenekített magyarok azok tulajdonképpen kínaiak akik magyar állampolgárságot kaptak?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdem és mivel nem tudom melyik rovat lenne a megfelelő ide írtam.
2020. febr. 3. 03:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

csak kérdeztem! nem állítottam, kérdeztem!


de sok rosszindulatú hungarikum jár ide :D

2020. febr. 3. 14:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Mintha korábban a kormányt nem nagyon zsenírozta volna ez a járvány, ami Kínában van, de aztán észbe kaptak, mert látták, hogy úgy illik, hogy a kormányoknak törődnie kell a polgáraival, a testi épségükkel, és ez jó propaganda alap, mert csak hét emberről van szó.

Hát oké, hozzák őket haza a franciák, ha már annyira buzgók, majd mi meg bezárjuk őket két hétre, azon ne múljon, legalább a járványügyisek dolgoznak egy kicsit a fizetésükért és így lehet azt is demonstrálni, hogy törődünk a ragállyal.

Ami nálunk feltehetően nagy méreteket ölt majd, köszönhetően a klinikai várólistáknak, amelyek nagyban hozzájárulhatnak a terjedéséhez hazánkban.

Még az is lehetséges, hogy rosszabb helyzetbe kerülnek, akiket hazahoztak, mint Kínában voltak,mert ott próbálnak már hatékonyan védekezni ellene.

Mellesleg szerintem mindegy, milyen származásúak, ha egyszer magyar állampolgárok, akkor a magyar államnak kötelessége gondoskodni róluk.

2020. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha azokat mutatják a hírekben, akkor húzottszeműek, ha kínaiak, ha nem. Egy dagadt öreg férfi, a többi fiatal, amennyire a maszktól látszik.

Nem magyarok.

2020. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!