Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más ország politikusai is...

Más ország politikusai is ennyire gusztustalanok?

Figyelt kérdés

Nem tudom szebben megfogalmazni. Az, hogy minden beruházás Mészáros zsebét tömi, és más politikusoknak is luxus nyaralója van, szerintem abszurd.


Nem inkább az ország javát kellene előtérbe helyezni egy normális országnak? Normálisnak... Ahelyett, hogy saját magát megszedve, leszarva az ország jövőjét..



2020. febr. 3. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Élősködés meg azért megy a társadalmon ,te parazita.
2020. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik ország... mondjuk Észak Korea? Vagy Kína? Vagy Venezuela? Vagy valamyik afrikai ország? Persze a gusztustalanságnak vannak fokozatai is!
2020. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Menj oda amelyik a legjobban tetszik.

Csá marina!

2020. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek máshol is. Az sem elhanyagolható ahol püfölik egymást.
2020. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Akinek az hiányzik menjen oda ,vagy gyufec,majd megcsinálja.
2020. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 árokpart ***** válasza:
100%
Nagyon beteg lehet aki még mindig a Fideszt védi. Mi az, hogy semmi közünk hozzá. Az a mi pénzünk az adófizetőké és had mi szabjuk már meg, hogy hova menjen.
2020. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát a gusztustalanság az nem csak korrupciót jelenthet. Szerintem Donald Trump is csinált már gusztustalan dolgokat és ha jól emlékszem őt a kiábrándult lakosság választotta meg, tehát egy olyan országban mint az USA is van sok kiábrándult ember. Vannak olyan emberek akik háborút robbantottak ki, az nem gusztustalan? Vannak akik haszonszerzés céljából akarnak háborút. Azt leszarják, hogy meghal egymillió nő férje.
2020. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17 - Engem nem érdekel más ország - az én pofám ég szerte a világban, hogy egy nyomoronc országból vagyok!
2020. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!