Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá hogy a...

Mit szóltok hozzá hogy a 888.hu letiltotta a kommentelést a cikkeik alatt? Az olvasottságuk valószínűleg meg fog majd feleződni emiatt?

Figyelt kérdés

A 888.hu volt gyakorlatilag a legolvasottabb FIDESZES direkt politikával foglalkozó internetes oldal - de főleg azért mert az ellenzéki kommentelők is olvasták és véleményezték a cikkeket a szabad kommentelési lehetőség miatt.

A SimilarWeb szerint a 888.hu-nak

- októberben 2.900.000 oldalletöltése

- novemberben 2.200.000 oldalletöltése

- decemberben pedig 2.200.000 oldalletöltése volt.

Most hogy letiltották a kommentelést a 888.hu olvasottsága a FELÉRE fog CSÖKKENNI?



2020. febr. 4. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos, semmi meglepő.
2020. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Te hülye vagy.

Azt a szutykot összesen nem olvasta 3 ember. Csak egy kis igénytelen buta weblap, a hsz-ek meg 90%-ban csak annyiról szóltak hogy idézem:


A ***** te ***** ******...

2020. febr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ez egy ilyen trend, hogy egyre több és több oldal tiltja le a kommentelési lehetőséget.
2020. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudtam róla, mert eddig sosem olvastam azt a hányadékot. Nem is az a fő bajom, hogy hányadék, és hogy fideszes, hanem hogy rengeteg közpénzt kapnak. Fidesz-pénzből műveljék a szarságukat, és tartsák be a törvényt...
2020. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

4# "Nem tudtam róla, mert eddig sosem olvastam azt a hányadékot. Nem is az a fő bajom, hogy hányadék, és hogy fideszes, hanem hogy rengeteg közpénzt kapnak."

Tehát :te nem tudtál róla, soha nem is olvastad, de azt írod róla, hogy hányadék.

Aztán azt is írod hogy rengeteg közpénzt kapnak...ezt honnan vetted?? És mennyi közpénzt kapnak, ami rengeteg , és amit te állítasz arról az internetes portálról, amiről nem is tudtál???

Tipikus!!

2020. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem a 888.hu az egyetlen, amelyik a kommentelőket letiltja, ha nem az ő szájíze szerint kommentelnek.
2020. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
888 - HHH, azaz hátrányosan halmozott helyzet. Passzol hozzájuk.
2020. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Semmit. Szívük joga. nyilván csak olyan alpári fröcsögő cikkeket írnak, amikkel magukra szabadítják a trollsereget. Teljesen racionális döntés.
2020. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem szoktam olvasni a 888-t, de most megnéztem. Ott van az egyik cikkénél a kommentelési lehetőség 1 órával ezelőtti kommenttel.

Honnan találtátok ki megint ezt a hülyeséget hogy betiltották a kommentelést? Van cikk ami után van rá lehetőség, van amelyiknél meg nincsen. Gondolom mert a cikk írójának a feladata a kommenteket felügyelni és ezt nem akarja/tudja csinálni, vagy egyszerűen mert nem is akarja hogy vita legyen az írása alatt ezen a felületen.

[link]

2020. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*halmozottan hátrányos helyzet
2020. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!