Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem zavar, hogy a...

Csak engem zavar, hogy a parlamentben szinte kizárólag az a Jobbik, MSZP, LMP képviseli az ellenzéket, akik valószínűleg 2022-ben be sem jutnak már?

Figyelt kérdés

Az ellenzék vezető erejének a DK-nak alig van pár képviselője, a Momentum pedig bent sincs holott 2022-ben szinte biztos hogy ez a két ellenzéki erő jut csak be a parlamentbe.

Az MSZP-s, jobbikos, LMPs képviselőknek nem kellene átadniuk a mandátumaikat a DK-nak és a Momentumnak hogy valóban az ellenzéki választók akarata legyen a parlamentben képviselve?



2019. júl. 12. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Az,hogy a DK áll az ellenzék élén,nagyobb tragédia,mint hogy a Fidesz van kormányon..

Az SZDSZ-t idéző liberális ámokfutást rendező Momentumról ez szintén elmondható.

Én ellenzéki vagyok,de lehet legközelebb muszáj lesz a Fideszre szavaznom,nehogy újra Gyurcsány legyen.

2019. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
15:25: úgy vagy te ellenzéki, ahogy Kövér liberális demokrata.
2019. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az MSZP-s, jobbikos, LMPs képviselőknek nem kellene átadniuk a mandátumaikat a DK-nak és a Momentumnak hogy valóban az ellenzéki választók akarata legyen a parlamentben képviselve?"


Nem mivel demokratikus és törvényes valasztàson alakult ki a jelenlegi helyzet. Amiről írsz az a demokrácia ellenes.

2019. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

#2

Miért,ha valaki nem szimpatizál a hazug Gyurcsánnyal vagy a libsi Momentumotokkal az már fideszes?!

2019. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Én pont ezt a hozzáállást utáltam 2006-ban, hogy aki utálja az MSZP-t, azt lefideszesezték, aki utálja a Fideszt, azt leemeszpésezték, aki meg utálja mindkettőt, az úgy van vele, hogy a belgák hova álljanak. Jó lenne, ha nem jönne vissza. A Momentum nekem is ellenszenvesebb a fidesznél, katasztrófa lennének kormányon.

DK mint az ellenzék vezető ereje? Melyik országról beszélsz te? :D

2019. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

16:02: az EP-választáson ez a helyzet állt elő, ha tetszik, ha nem. Én sem örülök neki, de úgy tűnik, Fletó jól taktikázott, hogy háttérbe vonta magát, és a feleségét tolta előre.

Az első válaszoló pedig kétségtelenül nem ellenzéki. Aki szerint a DK és a Momentum rosszabb a Fidesznél, az egyszerűen nem lehet az. Én Fletónak nagyon sok bűnét megbocsátottam az utóbbi években, mert kiderült, hogy messze felül lehet múlni az ő inkopetenciáját vagy rombolását is. A Fidesznél rosszabb, károsabb pártot elképzelni is nehéz. Talán ott A Mi Hazánk, de az a helyzet, hogy valójában ők is a Fidesz bábjai.

2019. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
A Fideszt pont az ellenzék tartja hatalmon, annyira inkompetensek, semmit nem tudnak elérni még együtt sem, és az hogy be sorakoztak Gyurcsány Fletó mögé még inkább ezt bizonyítja.
2019. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene ismerni a parlamentarizmus lényegét, módszertanát, rögtön nem zavarna, ami természetes.
2019. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 Az EP-választáson arra szavaztak, akinek az EU-s programjával egyetértenek az emberek. Rohadtul nem jelenti, hogy kormányon is szívesen látnák őket. Kb. ahogy az önkormányzati választásokon is: 2010-ben például a jobbikos polgármesterjelöltre szavaztam, mert ő tűnt annak, aki a legtöbbet teheti a városért, de kormányon ku***ára nem akarom látni a Jobbikot (mondjuk már nem is lesznek).
2019. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Az első válaszoló pedig kétségtelenül nem ellenzéki. Aki szerint a DK és a Momentum rosszabb a Fidesznél, az egyszerűen nem lehet az."

Csak egyet mondok a Momentum programjából: 30 ezres családi pótlék. Abba az országba, ahol már 12 ezres családiért is orrba-szájba szaporodik a mélyszegény réteg. Ha ez nem változtatja ötven év alatt Bangladessé az országot, akkor semmi. Én utálom a fideszt, de azt az egyet el kell ismerni, hogy ők legalább a dolgozó ember gyerekvállalása mellett állnak.

2019. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!