Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely politikai...

Karácsony Gergely politikai haszonból játssza meg a zöld politikust?

Figyelt kérdés
Emlékszem, hogy volt, hogy mínusz tíz fokban is bringáztam (körülbelül) pedig nekem nem volt az a feladatom, hogy szavazatokat nyerjek. És rendszeresen tettem. Akkor Karácsony Gergely miért nem bringázik ilyen időben? Mondta a köztévében, hogy ilyenkor nem bringázik pedig illene példát mutatnia. Ráadásul még ki is hangsúlyozta, hogy várja már, hogy bringázhasson. Persze az nem játszik benne szerepet, hogy 2020 ban milyen trendi dolog zöldnek és környezetbarátnak lenni mi? Azt is kihangsúlyozta, hogy ő mennyit tömeg közlekedik. Várja, hogy biciklizhessen azért, mert a szavazói imádják ezt. És ő akar maradni a főpolgármester úr.

2020. febr. 5. 00:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ahogy a felcsúti KISZ titkár, és elvtársai is politikai haszonból játsszák most a nemzethy keresztyén jobboldalit.
2020. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Igazabol Soros penzeert.
2020. febr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen a zöldekhez akarnak most ezerrel becuppanni. Nézd meg hogy nem sokkal korábban az LMP sem foglalkozott ezzel hogy védjük a levegőt és most hirtelenjében szélkerekeket akar az alföldön élő anyáink kertjében is.
2020. febr. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Mindenki aki a klímahisztit támogatja csak érdekből teszi,nem azért mert fél hogy kihal a nünüke bakonymágocson.
2020. febr. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Alex Fly ***** válasza:
100%
Nem attól környezettudatos valaki, ha állandóan kerékpárral jár. Nyilván van a kettő között némi átfedés de két teljesen különböző dologról van szó.
2020. febr. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Raffayt idézem, görögdinnye politikus, kívül zöld, belül piros.
2020. febr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. A legtöbb politikus ezzel így van. Karigeri a zöldet játssza, Orbán a nemzeti-keresztényt, Gyurcsány a liberálist. Valójában csak szimplán magyargyűlölő mind.
2020. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Jó látod , karigeri nem több, mint egy teszetosza pojáca... Ja és még szociológus is!!
2020. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

És én még ezer dolgot tudnék mondani, ami azt bizonyítja, amit előtte véletlenszerűen rád fogtam. Sőt! Nem tudsz olyan tulajdonságot mondani, amiről nem tudok sok példát rólad, ami bizonyítja, hogy olyan vagy.

Na ennyit ér a következtetésed. Feltehetően el sem tudod képzelni, hogy valaki azért mond valamit, mert úgy gondolja. Ez nagy baj.

2020. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Lassan be kell latni: hiba volt Karácsony Gergelyt megválasztani!

Tarlós úr alatt épült, szépült a város mindenütt felújítások! 10 ezer fát ültettek, csak 2019-ben!

Karácsony úr kicsit szélkakas, koncepcióban, nem zöld csak azt hangoztatja.

2020. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!