Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kormány erölteti azt,...

Ha a kormány erölteti azt, hogy minden gyerek 3 éves kortól kötelezően óvodába járjon, akkor miért nem biztosít az óvodákban pelenkázót, pelenkákat, és pelenkázást vállaló személyzetet?

Figyelt kérdés

Ugyanis sok gyerek 3 évesen még nem teljesen szobatiszta pl. délutáni alváskor bepisil, vagy pszichológiai okokból csak pelenkába hajlandó kakilni, akár 4-5 éves korig.


Szomszédom kislánya pl. ilyen 4 évesen. Miután hazaviszi az anyja, gyorsan kap egy pelenkát, hogy telekakilhassa, miután egész nap tartogatta.



2020. febr. 5. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Mert begyepesedett szadisták. Már a 3 évest is szivatják.
2020. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk mindkét gyerek 1 évesen szobatiszta volt. Igaz ők ma már felnőttek. Mi még nem voltunk ilyen képzettek mint a mai szülők, sajnos internet sem volt. Nem tudtuk, hogy 4-5 éves korig kell pelenkázni a gyereket. Szerintem lelki törésük sem lett, hogy 1 évesen wc-be kellett kakilni.

De szerencsére a tudomány fejlődik, egyre jobb minőségű pelenkákat gyártanak, akár gimnáziumig is lehet pelenkázni a gyereket.

2020. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem a kormány problémája hogy a gyereket nem tanították meg szarni. Az anyjának adnia kellett volna neki két nagy büdös pofont legelőször mikor beszart, többet nem csinálta volna az is biztos.
2020. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
A szomszédod elb.aszta a gyereke nevelését.
2020. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
3 évesen már szobatisztának kell lennie, ha nem az, kérhet felmentést 1 évre. Egyébként tisztában vagy vele, hogy az óvónőketbis lasszóval fogják?
2020. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Én 1979-ben születtem és csak 4 évesen lettem szobatiszta, 6 éves koromig bepisiltem álmomban, és igen, Anyu szó nélkül pelenkázott, pedig akkor még csak textilpelus volt.


A kormány pedig hibbantan gyülekezete, akik parancsuralmi rendszert akarnak kiépíteni.


Érdekesség, hogy állítólag Hitler is azért lett pszichopata, mert az anyja nagyon szigorúra foga a bilire szoktatását.

2020. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az óvodába járás feltétele hogy a gyerek szobatiszta legyen vagyis óvodában nincs pelenkázás.

ha pelenkázni kell akkor nem mehet óvodába vagy esetleg ha olyan különleges fogyatékossága van ami ezt igényli, akkor kell csak megoldani számára.

A szomszédod gyereke pontosan addig fogja ezt csinálni amíg ráadják a pelenkát. És nem kell hisztizni hogy könnyű ezt mondani, mert az enyém is ilyen volt. ettől a gyerek tökéletesen mehet az óvodába, semmi szüksége nincsen a pelenkára, pelenkázóra és bizony, az óvodában ennek nincs is máj helye.

A legtöbb gyerek nem az óvodában kakil, éppen úgy hazaviszi és otthon rakja le a csomagját mint a szomszédod gyereke. A különbség annyi, hogy a többi gyerek a vécére ül rá amint hazaért.

A szomszédodnak elég drasztikusan kell majd fellépnie és leszoktatnia a kicsit a pelenkáról, de csak majd ha jó idő lesz. Amint elég meleg lesz hozzá hogy félmeztelenül rohangálhasson, otthon ne adjon rá semmit alulra. Csak kis trikót vagy pólót, se bugyit, se pelenkát. A kicsiben van egyfajta félelem a bilitől, vécétől és ezért megvárja a pelenkát, mert az számára régi, ismert, biztonságos dolog. Ha viszontnem lesz semmi a popsiján akkor nincs is mibe belekakilnia. Éppen úgy ahogyan pisilni már a bilibe, vécébe pisil, úgy lesz kénytelen majd kakilni is. mert azt már érti hogy a földre nem illik kakilni.

Nem szabad leszidni, nem szabad erőltetni, csak nem kell rá pelenkát adni. Amikor pisilni leül a vécére, akkor mondani kell hogy na, most lehet kakilni is. ha nem megy hát nem megy, majd a következőnél.

Amúgy nincsen kisebb tesója a szomszéd kislánynak? Akkor is nagyon gyakori hogy visszakérik a gyerekek a pelenkájukat, mert látják hogy a tesónak is az van és hogy az anya, apa mennyit foglalkozik vele amikor pelenkázzák.

2020. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Hát itt az anyuka is hibás! Egy négyéves már bőven elég nagy ahhoz, hogy megértse, miért kell a bilire/wc-re ülni. Valszeg az anyuka a könnyebb ellenállás felé megy, és azért engedi...
2020. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
# 6/ anyámborogass…. Ekkora hülyeséget rég olvastam! Pedig van ám felhozatal itt a GYK-en.. :-DDDDD
2020. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Most nem azért, de aki pszichológiai okokból bepisil, azt nem kéne gyerekpszichológushoz vinni? Tudom, könnyebb bepelenkázni, de azért mégis...
2020. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!