Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fideszesek! Na erről...

Kedves Fideszesek! Na erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kósa Lajos nyilatkozata volt, melyben a Fidesz ügyvezető elnöke arról beszélt, hogy a költségvetési hiányszámokat megismerve már az államcsőd elkerülése a cél, továbbá hogy Magyarországnak szűk esélye van arra, hogy elkerülje Görögország helyzetét.

Matolcsy György még májusban jelezte: hazánk szeretné meghosszabbítani a szerződést. Ehhez képest Orbán Viktor két napja a német fővárosban már arról beszélt, hogy „az EU-val kell megállapodnunk a költségvetési hiány csökkentéséről, nem az IMF-fel”, mert Orbán Viktor szerint természetes, hogy lejár a szerződés Magyarország és az IMF között, így a Valutaalap tud olyan országokkal foglalkozni, akik rászorulnak a segítségére.

Verziói a Fidesznek:

1. államcsőd

2. kell az imf hitel

3. nem kell az imf hitel, "elzavarni őket"


Akkor mi van?? Ilyen kormányt már régen láttam!

Ja és kétszer már döntötték is a forintot, gratulálhatunk a fidesznek! Mikor jönnek már erre rá az elvakult fideszesek????


Hozzáteszem nem vagyok egyik párt híve sem, de ez hab a tortán amit itt művelnek! Mo-n röhög a Európa!!!!


2010. júl. 23. 08:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
XD szebb jövőőtXD majd akkor pofázzatok ha jobbikotok választást nyeeer okés?:DXD
2010. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Csak magyarázzátok már el, hogy ez mit jelent!

Konkrétan!!!

Ne ide oda mutogassatok, jobbikra!!!

Vagy ez már nehéz?

2010. júl. 23. 09:16
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Ezt, a magyar népet már nincs hová butítani... HAJRÁ MÓNIKASÓ! VIVA JÓSZIBARÁT!
2010. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

9:10

te pedig akkor dumáljál, hogyha nem a gép előtt ülsz nagy keményen

na de félre a személyeskedéssel, próbáld már megmagyarázni nekem, miért állsz ki ennyire a Fidesz mellett? érveket, indokokat vár a kérdező is

én el tudnám magyarázni, hogy miért szavaztam a Jobbikra, csak lehet egy oldalra se férne ki az a mondandóm

tehát? érvek, indokok kedves barátom....!

2010. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

figyeljetek már, csinálok egy pártot, a neve "EGYIKSEM"


a kezdéshez kéne még pár ember, aki jelentkezik, azt privátba megkeresem, rengeteg szavazatot fogunk kapni, a szórólapunkon pedig ez lesz:


"Ez a választás különleges, most az EGYIKSEM-hez is tehetünk X-et, jöjjön el ön is, és szavazzon ránk!"


Mindent megígérünk az embereknek, jó nagy pofánk lesz, és jól fogunk tudni segget nyalni :P


szal akinek van kedve hazudni kicsit, és sok pénzt kaszálni, az jelentkezzen és megkeresem privátba :D

2010. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

utolsó ilyen párt már van! be van jegyezve! :D

A kérdéshez: Orbán kivárásra játszik, kedves kérdező! ha nem vagy párthívő akkor miért nem érted ezt?

2010. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

"Matolcsy György még májusban jelezte: hazánk szeretné meghosszabbítani a szerződést."


Mit lehet ezen nem érteni? Szeretnék meghosszabbítani. De nem bármilyen áron, nem bármilyen feltétellel.


"Orbán Viktor szerint természetes, hogy lejár a szerződés Magyarország és az IMF között"


Igen, természetes, hogy lejár. Mivel októberig tartott a szerződés, nem tovább.


És ha az IMF ragaszkodik a megszorításokhoz és ellenzi a bankadót, akkor nem hosszabbítanak.


Mit olyan nehéz ezen felfogni? Azt, hogy szemben Bajnai "Lábtörlő" Gordonnal, ez a kormány nem rohan teljesíteni az IMF minden kívánságát, hanem mérlegeli, hogy mibe érdemes beleegyezni és mibe nem? Nem értem, mi ezzel a gond.


"Ja és kétszer már döntötték is a forintot"


A forintot azok a spekulánsok döntötték be (néhány napra), akik a baloldali sajtó által keltett pánikot próbálták kihasználni. Azt, hogy a baloldali sajtó által behülyített szerencsétlen hülyék eladják a részvényeiket és eurót vesznek, mert olvasták a népszabiban, hogy "úristenvégünkvan bedőlünk".


Aki nem olvasott népszabit és egyéb baloldali szennylapokat, azt a spekulánsok sem kopasztották meg, sem ezen a héten hétfőn, sem június 7 környékén.


"Hozzáteszem nem vagyok egyik párt híve sem"


Ahhoz képest szóról szóra felmondod a Népszabi leckéit.


"Mo-n röhög a Európa!!!!"


Nem, hanem a baloldalon röhög az egész ország, hogy már megint hiába visítoztatok "bedőlésről" meg "világvégéről".

2010. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én értem,hogy Orbán csak taktikázik.


Csak kiváncsi vagyok, hogy a Fideszesek hogyan is gondolják, illetve mikor nyílik ki a szemük.


12:56


"A forintot azok a spekulánsok döntötték be (néhány napra), akik a baloldali sajtó által keltett pánikot próbálták kihasználni. Azt, hogy a baloldali sajtó által behülyített szerencsétlen hülyék eladják a részvényeiket és eurót vesznek, mert olvasták a népszabiban, hogy "úristenvégünkvan bedőlünk".


A forintot a Fidesz döntötte be amikor a drága kósa és szíjjártó urak az államcsődöt emlegették, ez nem a baloldali spekuláns sajtó, hanem a két okos nyilatkozata. Tehát egyszer, másodszor az imf -fel való megszakadt tárgyalások sem a sajtó spekuláns, hanem a kormány.

Ne aggódj, az önk. választások után majd meglátod, hogy igazunk lesz, akkor lesz csak ihaj. továbbá az általad istenített bankadó közvetve szép rizsa, mert a bankok az ügyfelekre fogják hárítani akár mit is dumálnak ilyen meg olyan módosítás, teljesen nem fogják tudni megakadályozni. Ott már megint ki lesz megszorítva, a lakosság.


Csak azt áruld el, ha államcsődöt mond a kormány, akkor miért nem kell az imf hitel??? Nem kell a szerződés hosszabítása??? Laikusan gondold már végig. orbán a szerződés lejártáról beszél, de előtte még arról volt szó, hogy kell, most meg nem kell. Ja mégis ilyen stabil lett a gazdaság? Akkor a Bajnai kormánymégis jól csinált valamit nem??? Mert ezek 2 hónapja vannak csak hatalmon.


És a forinot sem napokra gyengítette, mert előtte 185 chf volt, amióta fidesz van, 210 alatt nem volt. Akkor miről beszélünk? Szerintem ti vagytok agyilag átmosva elég rendesen.

Itt minden Mo. a Fidesz ellen van mi? A sajtó az emberek a világ. Nevetséges.


Se jobbik. se mszp. De az a Fidesz egy bohócpárt.

2010. júl. 23. 14:10
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
bohócpártXD életembe nem röhögtem ijetXDXD mert a te jobbikod mi? az meg egy kutyapárt? mert kutyákkal van tele? mert mindig ugatnakXDXD ugy mint te szoktál
2010. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Te ne a jobbikra mutogass, válaszold meg a kérdést. Ez már nehéz mi?? Na kérdezem érthetőbben, ha államcsőd van mint két hónapja mondták, akkor most miért nem kell az imf hitel???


Ez a Fidesz, mondani tudnak, de ha konkrétan válszolni kell, akkor semmi csak megy a kacsa. Ugyanaz mintha nyilatkoznak, akkor is ha kérdeznek egy konkrét választ adni nem tudnak.

2010. júl. 23. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!