Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell ennyire erőltetni...

Miért kell ennyire erőltetni ezt a nyomulós, meleg propagandát?

Figyelt kérdés
Alapjáraton SEMMI bajom nem lenne azzal, ha valaki saját neméhez vonzódik. De ez az erőszakos nyomulás nagyon zavar, főleg az, hogy beviszik az iskolákba is. És csodálkozunk, ha kamaszok és tinik úgy néznek ki, hogy nem tudjuk eldönteni melyik nemhez tartoznak? Meg már nagyon fiatalon 12 - 13 évesen elkezdik, hogy saját nemükhöz vonzódnak. Sajnos nagyon sok fiatal már divatból vagy lázadásképpen lesz "más" mert azt látja menőnek. Ilyen példát mutat a média és a meleg propaganda és szerintem KÁROS a társadalomra nézve. Ugyanakkor a vallást is károsnak tartom és azt is, ahogy a meleg propagandát is TÁVOL KELLENE TARTANI AZ ISKOLÁKTÓL! Amikor megjelenik egy 13 - 14 éves fiatal és nem tudod egyszerűen eldönteni, hogy ez fiú vagy lány? És már ilyeneken gondolkodnak ilyen fiatalon, hogy csókolózzanak egymással az iskola wc-ben. Csak én érzem felháborítónak ezt a nyomulós meleg propagandát? mit lehet ez ellen tenni? Ja meg ha kijelentem, hogy örülök annak, hogy heteroszexuálisnak születtem már mocskos homófób vagyok, pedig, mint korábban írtam, nekem nincs bajom a melegekkel sem a leszbikkel alapjáraton. Csak ezzel az agresszív nyomulással, a provokációval, amit PRIDE-on művelnek. Én megértem és elfogadom, ha valaki más, de ezt a propagandát soha nem fogom elfogadni sem megérteni. A hetero pride is egy hatalmas csalódás, mert ők már nagyon a vallásosan gondolkodnak, ami megint nem szimpatikus számomra és az ateistákat is keverik ezzel a radikális liberalizmussal, szóval szívesen együtt tudnék velük működni, de mint nem keresztény, nem fogok velük szimpatizálni és védeni a vallásukat. Totálisan elutasítom a kereszténységet és minden vallást és ugyanakkora a meleg és vegán propagandákat is.

2020. febr. 6. 13:49
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Jah meg mindenféle gyűlölködés nélkül leírom a véleményemet facebookon, hogy nem értek egyet vele, már le is tiltottak, pedig semmiféle gyűlölködő kifejezést sem használtam
2020. febr. 6. 13:56
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

"Csak ezzel az agresszív nyomulással, a provokációval, amit PRIDE-on művelnek. "


A pride-on kívül (ami néhány év késéssel már a rendszerváltás óta van évente 1-szer) tudsz más példát is mondani?


Én egyáltalán nem látom propagálva a homoszexualitást. Néhány hónapja volt a Coca-cola reklámja, ahol az egyik pali átkarolta a másikat "love is love" jeligével, de az is annyira erőltetett volt, hogy le merném fogadni, ha sört tartottak volna a kezükben, senkinek fel se tűnt volna az egész.

2020. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akkor nézz szét a tinik körébe és rájössz, amikor olyan szerepjátékot kell játszaniuk az iskolákban, hogy el kell játszaniuk a meleget, leszbit....
2020. febr. 6. 14:04
 4/24 A kérdező kommentje:
Akkor gyerekek miért követik divatból ??????
2020. febr. 6. 14:09
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

"Akkor nézz szét a tinik körébe és rájössz, amikor olyan szerepjátékot kell játszaniuk az iskolákban, hogy el kell játszaniuk a meleget, leszbit..."


Te most próbálsz példákat koholni? Hol látsz te ilyet a NAT-ban? Hol találsz te ilyen iskolát? Hol lehet ilyen hírekről olvasni? Pedig még nem vagyok olyan öreg és dolgozgattam is oktatással foglalkozó szervezetnél, de ilyenről még csak nem is hallottam.


Szóval állj elő valami kézzelfoghatóval kérlek, mert elég kamu szaga van az egész kérdésednek.

2020. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező linkel is kéne ezt bzonyítani,de én megcsinálom neked:


[link]

[link]

[link]

[link]

2020. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Bizonyítékot akartok? Csak írjátok ki facebookra, hogy nem támogatjátok a prideot és kaptok egy hetes tiltást. Ez a szólásszabadság elnyomása. Komolyan ilyen ferdehajlamú társadalmat akartok ahol ez a normális? Már a gyermekeket is beleviszik, amit ti a szőnyeg alá söpörtök szándékosan, hogy nem igaz... lusták vagytok kutatni a neten? Vagy a szivárványtól nem látjátok a valóságot?
2020. febr. 6. 14:17
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

"lusták vagytok kutatni a neten?"


Azt mondtad van egy nyomulós, erőszakos melep propaganda. Én ezt nem látom. Ezzel a részemről le van zárva a dolog, ha csak nem tudod alátámasztani az állításaidat, ami alapjáraton a te kötelességed. Én nem fogok helyetted dolgozni, mégha most neki is kezdesz a rinyának.


"Csak írjátok ki facebookra, hogy nem támogatjátok a prideot és kaptok egy hetes tiltást."


Minden Pride alkalmával látom a nem tetszésüket kifejező posztokat és hozzászólókat a facebook-on, amiket nem tiltottak le. Szóval szerintem magadban keresd a hibát ezt illetően.


"Már a gyermekeket is beleviszik, amit ti a szőnyeg alá söpörtök szándékosan, hogy nem igaz."


Kik, mikor, hogyan, miért? Mondasz valamit és úgy hagyod.


Egyébként sem kell felkapni a vizet, egyelőre én vagyok ennél a kérdésnél az egyetlen érdeklődő hozzászóló és eddig igazából csak kérdéseket tettem fel. Ne legyél ideges a kérdésektől, inkább próbálj meg érdemben válaszolni. Vagy ne válaszolj, az is jobb a hőzöngésnél.

2020. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, nem tudok ellenállni. Ez szól az ilyen kérdéseknek és az értelmi szerzőinek, egyetértőinek is: undorodom tőletek.
2020. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
Az iskolában pont most kezdődik a propaganda, először csak a Horthy rendszert tüntetik fel pozitívan, aztán már az egészet a saját céljaikra használják majd fel.
2020. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!