Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ma Magyarországon olyan...

Van ma Magyarországon olyan párt, amely támogatja a fegyverviselés jogát?

Figyelt kérdés
Tehát liberalizálná a fegyvertartást, könnyebben elérhetővé tenné a fegyverviselést. Ugyanis szinte lehetetlen fegyverviselési engedélyt kapni.

2020. febr. 6. 14:32
 1/6 árokpart ***** válasza:
81%
Tartok tőle, hogy jelenleg nincsen. Bár Toroczkai Laciék lehet, hogy engednék az otthoni hobbycélú tartást. Egyébként én a tartás engedélyezésével is maximálisan kiegyeznék. Éles lőfegyvert azért ne hurcoljon senki magával szerintem. A viselés szerintem gázpisztolyra is felesleges. Ezeknek a fegyvereknek a szépségét kell élvezni . Nem szabad semmiképpen, hogy az erőszak eszközeivé váljanak. Én azt az alapelvet tartom, hogy fegyvert sem emberre, sem állatra nemfogunk. Otthoni célbalövésre, játszásra , tisztogatásra, ápolására, karbantartására kell ezeket használni. Illetve maximálisan meg kell tanulni, hogy melyik fegyvernek milyen az átütő képessége és azt ismerni, már csak az élet és a testi épség biztonsága miatt. Tehát tudni kell, hogy melyik fegyvert akár lőtéren, vagy melléképületben hogyan és miképpen szabad használni és miképpen egyáltalán nem. A 38-as kaliberig véleményem szerint otthon egy erős melléképületben biztonságos felszereléssel, megfelelő körültekintéssel, szigorú szabályokat betartva a lőszerek átütő képességét tekintve használható biztonsággal használható lenne. Azon felüli kalibereket szigorúan speciális lőtéren lehet használni. Először próbaképpen szerintem a 22-es kaliberig kellene lehetőséget adni, hogy könnyített engedélyezési eljárással lehessen hozzájutni a tartási engedélyhez (kizárólag otthoni tartás és nem viselés). Olyan 5-6 éves periódust hagyni a lakosságnak, hogy hogyan becsüli meg és milyen felelősséggel használja.
2020. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 árokpart ***** válasza:
69%
Amit még hozzáfűznék, hogy ahogyan látom a lakosság szintjét ahol a Munkásőrség újjáalakulását is elnézik, ott össztársadalmi szinten sajnos igény sincsen szerintem ilyesmire.
2020. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Hamar megfogyatkoznánk már az első hét után -.-
2020. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Az megvan, hogy ilyen szintű szabadság még az USA-ban sincs? Ott se rohangálhatsz legálisan fegyverrel az utcán kedvedre, szóval itt kb 0 esélyed van rá.
2020. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
remélem nincs
2020. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fhggh válasza:
41%

Ennek a sok birkának fegyvert😂😂??

A feleségét lőné le először🔫

2020. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!