Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miniszterelnöknek...

Orbán Viktor miniszterelnöknek a személyisége nárcisztikus és/vagy autokrata lehet?

Figyelt kérdés
Bevallom nem tudom,hogy egy ember személyisége csak egy vagy több részből áll,állhat és hogyha több személyisége is lehet egyben egy személynek vay csak egy?

#személyiség #nárcizmus #nárcisztikus személyiség #autokrata személyiség #a személyiség rétegei.
2020. febr. 6. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Folyamatos orvosi gyógyszeres kezelés alatt álló paranoid skizofrén.
2020. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez se rossz megállapítás :-D
2020. febr. 7. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy valakin egyszerre több személyiségzavart fedeznek fel. Pl. Ted Bundy egyszerre volt pszichopata és nárcisztikus is.

De azt is jó tudni, hogy nem szabad össze keverni a személyiségjegyeket a személyisegzavarral.

Attól, hogy valakinek vannak narcisztikus tulajdonságai, nem jelenti azt, hogy nárcisz lenne.

2020. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a választ is és aláírom,hogy teljesen igaza/igazad van,de az Ön véleménye/a Te véleményed szerint Orbán Viktornak milyen személyisége lehet vagy lehet kevert személyiséggel rendelkezik a rosszabb irányban?
2020. febr. 24. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt kívülről, orvosi diagnózis nélkül lehetetlenség megállapítani, hülyeséget pedig nem akarok írni.


Elég nagy eséllyel alakulhat ki személyiségzavar ilyen titulusú embernél. Ezt maga OV is nyilatkozta még egy régi riportban.


A hatalom nagyon be tudja keverni a dolgokat, nem lehet egyszerű az élete, még ha kívülről más is látszik.



Valami baja biztos van. :)

2020. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi utolsó,szerintem leírás előtt és közben jól átgondolt válasznál is,mert azt én is tudom hogy erről talán a 2000.-es évek elején vagy az 1990-es évek vége felé Orbán Viktor is beszélt,de akkor egyrészt úgy mint egész Magyarországra oda figyelő diplomás jogászként beszélt és szerintem sajnos esélyes hogy benne kicsit a nárcisztikus és autoriter személyiségjegyek keveredtek össze,hiszen az én véleményem szerint amit sokkal idősebb emberek is osztanak Orbán elkezdte visszahozni kicsit a Kádár,de Hitler rendszereinek az elemeit,például a nemzeti konzultációt eredetileg a nácik csinálták Németországban meg talán más meghódított,elfoglalt területen is,Kádár pedig azért mert szükséges volt erősen támaszkodott az oroszországi vezetésre,ami Orbánra is jellemző,legalábbis ahogyan én látom.
2020. márc. 7. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!