Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan egyeztethető össze...

Hogyan egyeztethető össze Pataki Attila UFO látogatásai a fidesz keresztény illiberális nézetével? Mert több 100 millió támogatást kap viszont ez ellent mond a keresztény nézetekkel.

Figyelt kérdés
Igaz Borkai is ellentmondott mégis tűrték ameddig nem derült ki.
2020. febr. 7. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Én nem látok különbséget. A keresztények is pont olyan holdkórosok, mint a Pataky Atesz.

Egyébként elég sok fideszimádó öregasszonyt ismerek, akik rendszeresen járkálnak jósnőhöz, meg mindenféle ilyen ezoterikus marhaságban hisznek. Nagyanyám is ilyen és van neki egy kb. 20 fős barátnői köre, akikkel Orbán Viktorra izgulnak közösen és összejárnak szektázni és buszos kirándulásokra mennek.

Vagy ott van az a dusnoki házaspár, akik nem akarták anyakönyveztetni a gyereküket és valami mélymagyar szektának a tagjai.

2020. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
amig a krumplit kuldik en szavazok
2020. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenki az elvei miatt fideszes inkább anyagi okok miatt
2020. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, ahol semmi sem gond.
2020. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
Egyébként a kereszténység vagy a vallás kizárja a földönkívüli életet? Mikor hittanra jártam kérdeztem a tisztelendő urat de nem tudott kielégítő választ adni. Független attól hogy a Pataki egy futóbolond.
2020. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Máshogy akart kielégíteni mi ? :D
2020. febr. 7. 16:43
 7/7 mindentudó99 ***** válasza:
Senkit se érdekel milyen perverz vágyaid vannak kérdező. Ha megkívántál egy papot keress fel egyet.
2020. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!