Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Dk -ra szavazó nyugdíjasok...

A Dk -ra szavazó nyugdíjasok szeretnének európai egyesült államokat, nő kvótát és melegházasságot?

Figyelt kérdés
Vagy csak nem tudják mire szavaznak?

2020. febr. 7. 22:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Számomra inkább az a szörnyű ebben a kérdésben,hogy valakinek az határozza meg kire szavaz,amit őt nem is érinti.


Pl melegházasság,nem érinti,de lehet gyűlölködni.

Az nem baj,hogy felkopik az álla,de lényeg,hogy lehet gyűlölni a melegeket,vagy migránsokat vagy bármit.


Eltaláltam kérdező,ugye?

2020. febr. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbbjüknek fogalmuk sincs, hogy a DK mindezeket támogatja, de ha tudnák, akkor ők is támogatnák. Ennyi eszük van.
2020. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Természetesen nem érint minket, ha a magyar emberek helyett olyan emberek döntenek a fejünk felett New Yorkban, Berlinben és Ingolstadtban, akiknek az áll az érdekében, hogy Magyarországon soha se legyenek nyugati bérek és sose legyünk sikeresek.


Nyilván az se érint, ha egy amúgy jó szakembert azért rugnak ki a munkahelyéről és azért vesznek fel helyette egy rosszat, mert meg kell felelni a diversity kvótának. Úgyse én leszek az, aki lapátra kerül.


A kérdés azonban nem erről szól, hanem arról, hogy a Gyurcsány szavazó nyugdíjasok nagy része rendszeresen nosztalgiázik a Kádár korszakról, csakhogy akkor Gyurcsány mostani programjának egyik ilyen haladó pontja se valósult meg és nem is akarták mégcsak elérni se. Ugyanez az európai egyesült államokat leszámítva igaz az "elmúltnyócév" Gyurcsány vezette szakaszára is.

2020. febr. 8. 12:37
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

"Természetesen nem érint minket, ha a magyar emberek helyett olyan emberek döntenek a fejünk felett New Yorkban, Berlinben és Ingolstadtban, akiknek az áll az érdekében, hogy Magyarországon soha se legyenek nyugati bérek és sose legyünk sikeresek."


Ez egy fideszes dogma. Azért nem lesznek itt nyugati bérek, mert Orbán addig lehet hatalmon amig olcsó munkaerőt biztosít a nyugati multiknak. Ha ezt nem teszi úgy rúgják s..ggbe a szabadságharcával együtt, hogy Isztambulig repül. Nem ukránokat kellene behozni számolatlanul, hanem megtalálni azt a bérszínvonalat amiért hazajönne az a sok szerencsétlen magyar vendégmunkás aki most munkásszálláson tengeti az életét ahelyett, hogy itthon lenne a családjával. Ennyit a családbarát kormányról. És ezt a bérszínvonalat egy igazi nemzeti kormány meg is tudná valósítani. Csak akarat kérdése.


"Nyilván az se érint, ha egy amúgy jó szakembert azért rugnak ki a munkahelyéről és azért vesznek fel helyette egy rosszat, mert meg kell felelni a diversity kvótának. Úgyse én leszek az, aki lapátra kerül."


Ez ismét egy nettó f..szság. Multinál dolgozok több mint 20 éve és sosem tapasztaltam ilyet, pedig sokat jártam a liberálisokkal fertőzött nyugaton és olyan kapcsolatom van a kinti kollégákkal, hogy egy sör mellett elmesélték volna ha ez létezne.

2020. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

"Ez ismét egy nettó f..szság. Multinál dolgozok több mint 20 éve és sosem tapasztaltam ilyet, pedig sokat jártam a liberálisokkal fertőzött nyugaton és olyan kapcsolatom van a kinti kollégákkal, hogy egy sör mellett elmesélték volna ha ez létezne.":


Azért nem tapasztaltál ilyet, mert a feminista követelések egyelőre csak papíron valósulnak meg, a gyakorlatban nem. Egyébként ez szerintem is egy f..szság, ezért nem kérek belőle se papíron, se gyakorlatban.


Amíg pedig létezik Magyarország, a magyar embereknek lehetőségük van olyan embereket választani, akik az ő érdeküket képviselik. Attól még, hogy nem ilyet választanak, nem kell tőlük ezt a lehetőséget elvenni.

Eleve furának tartom egy olyan párt kezébe adni a Magyar államot, aki annak megszüntetéséért kampányol.



De most nem ez a téma, hanem a megtévesztett dk -s szavazók.

2020. febr. 8. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!