Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy orbánistával vitázom...

Ha egy orbánistával vitázom mivel tudom sárba döngölni a gyurcsányos érveit?

Figyelt kérdés

ilyenkor legtöbbször jönnek a gyurcsánnyal, liberalizmussal, meg hogy mennyi munka van, és a gazdaság jól teljesít audi merci stb, családtámogatások

én, meg a hasonló gondolkodásúak, meg a mészárossal, a korrupcióval, a sok száz milliárd fociberuházás, stb

ill hogy maga a vita is az orbán miatt van, hiszen 2002 előtt senkit nem érdekelt ki jobb vagy bal


2020. febr. 8. 07:22
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
amire barátságok, családok mentek rá
2020. febr. 8. 07:23
 2/27 anonim ***** válasza:
39%

A tagadhatatlant nem lehet tagadni.


Gyurcsány ferkó egy gonosz,fehér, hetero(?) ember.

2020. febr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Molyember ***** válasza:
54%

Ne vitázz vele, nincs értelme. Vagy szólj rá, hogy ne dumáljon, vagy hallgasd meg az érveit, bólints, majd menj a dolgodra. Ha éppen unatkozol, akkor fórumokon lehet őket idegesíteni, de normális vitát, párbeszédet ne várj. Aki egy kritikára azt feleli, hogy "de a másik is", az nincs abban az állapotban, hogy vitázni lehessen vele.

Magyarországon nem ideológiák állnak szemben egymással, hanem az álhírekkel megvezetett, fanatizmussal átitatott ostobaság a józan ésszel. Nincs kapcsolódási pont. Pl. most derült ki, hogy Németh Szilárd az emberek arcába hazudott, csak azért, hogy féljenek egy kicsit:

[link]

Azt hiszed, érdekli őket? Kell nekik a hazugság, imádják. Innentől kezdve milyen érvet hoznál fel? Ők azt kapják a Fidesztől, amit akarnak, és elégedettek, még akkor is, ha ettől egy normális embernek felfordul a gyomra.

2020. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%

A híres molyember,köztudott hogy dk-aktivista fizetett troll.


Látszik a baloldali szinvonal.

2020. febr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagyok se orbánista, se fideszes, se libsi, se, se gyurcsányista, se semmi.


Viszont!


Gyurcsány időkben bagóért dolgoztattak, egy 12m2-es lyukban éltem és semmi esélyét nem láttam, hogy kitörhetek belőle.


Ma már egyéni vállalkozó vagyok (nulla forintból

lehettem vállalkozó), van hol laknom (igaz hitelből), de ha bármikor ki kellene fizetnem a még fennlévő tartozást, akkor azt meg tudnám tenni. Van kifizetett autóm, műhelyem szerszámaim. Havi szinten tudok félrerakni nyugdíjra is, mert sajnos az nekem most csak így lehetséges. Ettől függetlenül sajnos az az érzésem, hogy nem élem meg a nyugdíjas időket vagy nem sokat. Kevesebbet dolgozom, több pénzért és megvan mindenem, amiről sosem hittem volna, hogy valaha meglesz.


Na, ezért


Hogy a politikai elit lop? Mondj valami újat. Normális ember nem szavaz a bal oldalra. Nem azért, mert jobbra kéne szavazni, hanem azért, mert borzasztó volt.


Én addig nem szavazok senkire, amíg nincs egy új politikai vonal, akinek az az alapelve, hogy az elmúlt 60 év politikai szereplőit és elveit lehúzza a klotyón. Addig meg megpróbálom kihozni a legtöbbet a jelenlegi helyzetből. Eddig nagyon jól alakul minden.


Na kérem, lehet lepontozni! :D

2020. febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

van aki azt a rendszert tudta kihasználni van aki ezt

ilyen értelemben a te jómódodnak semmi köze az orbánhoz, vagy a gyurcsányhoz

2020. febr. 8. 08:04
 7/27 mindentudó99 ***** válasza:
60%
A kutyát nem érdekli a stadion mikor itt tízszer annyi munka van most mint pl 15 éve. Csak letbiztonság számit semmi más.
2020. febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

7es: több a munkalehetőség, mert rengetegen mentek ki dolgozni külföldre. Nem orbán érdeme, hogy több a munkahely. Illetve az övé, csak nem érdem és nem tervezett. Nem hallottál róla, nem tapasztaltad, hogy szakembert nem lehet találni, mert alig van, nem hallottad, hogy az Aldi 380ezret fizet a pénztárosoknak, többet, mint az állam egy tanárnak? Ez az amiért hálásnak kellene lenni orbánnak?

Aki nem imádja vakon orbánt és a fideszt az mindig megkapja, hogy dk és gyurcsány imádó és jön a "bezzeg gyurcsány idején" meg a migránsbarát és kerítéslebontó. Mintha csak orbán és gyurcsány létezne. Ebből áll ma a magyar politikai vita.

2020. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem mond meg neki nyugodtan azt a fegyvertényt, hogy az állami megrendelések 20%-át ma Mészáros cége kapja, de igazmondó Feri idejében Kóka cége kapta.


Igaz hogy a mocskos Mészáros kifizeti a magyar alvállalkozóit, de legalább az isteni Kóka cége nem fizette ki. Többen öngyilkosok lettek!


Lopnak? Bizony bizony a 4es metró EUs pénzéből 170milliárd HUF hiányzott amit a mostani kormánynak kellett visszafizetnie.


Korrupció? Arra gondolsz amikor Gyurcsány cége ingyen kapta a villamos energiát az általa leprivatizált energia szektorból? Vagy arra hogy elherdálták az ország pénzügyi tartalékait? (aminek eredményeként 20milliárd euró hitelt kellett felvenni?)


Gazdasági sikerek: Gyurcsány idejében válságon kívül is 1% alatt volt a gazdasági növekedés! És 7-8% a munkanélküliség. Nézzen csak nyugodtan utána a barátod most mennyi!


Ezt mind mond el neki és már nyertél is!

2020. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Ha nincs érved és tudásod, akkor szerintem ne vitatkozz, mert alul maradsz.
2020. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!