Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Nem gondoljátok,...

Ellenzékiek! Nem gondoljátok, hogy bennetek van a hiba?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, mert olyan is van. Rengeteg gyűlölködő, mocskolódó, provokatív, undorító stílusú kérdés és válasz jön tőletek nap mint nap. Orbán nem egy szent. A Fidesz nem egy tökéletes párt. De nem gondoljátok, hogy ha 100 emberből teszem azt 90 máshogy gondolkodik, mint ti, akkor nem azzal a 90-nel van a gond? Mivel szólásszabadság van, ezért teljesen elfogadott, hogy valakinek más legyen a véleménye, de az ország ettől a sok picsogástól nem fog előrébb jutni! Nem gondoljátok?

Üdvözlettel: Egy nem fideszes férfi



2020. febr. 9. 09:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha belenyugszunk, hogy szar a helyzet, de valószínűleg más vezetésével sem lenne kevésbé szar, attól sem leszünk előrébb.
2020. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon demagóg az irományod, kb ahogy egy tapasztalatlan 15 éves képzeli el a világot és a politikát, aki először szembesül ezzel a világgal.
2020. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem gondoljuk, mégpedig azért mert nem igaz az arány amiből ki indulsz:

“100 emberből teszem azt 90 máshogy gondolkodik”

A valóságban 100 embernek legalább a fele gondolkodik máshogy, de szerintem keveset mondtam. Csak a Fidesz érdekei alapján kialakított választási rendszer, meg az ellenzék töketlensége tartja még hatalmon őket, ideig-óráig.

A fiatalokat egyáltalán nem tudják megszólítani, az egyszerű vidéki nyugdíjasok meg (akiket lehet hülyíteni) csak fogyatkoznak lassacskán. Ebbe fognak belebukni.

2020. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Molyember ***** válasza:
82%

Semmi értelme a kérdésnek. Azt akarod mondani, hogy a szavazók 90%-a fideszes? Ez nem igaz. Azt akarod mondani, hogy árt az országnak a picsogás, azért nem jutunk előbbre, mert undorító kérdések és válaszok vannak ezen az oldalon? Ez sem igaz. Szerinted mi lenne a megoldás? Mindenki legyen fideszes, de aki esetleg mégsem, az kussoljon, mert különben picsog, és ez ártalmas?

Nézd, én dolgozom, nem is keveset, fizetem az adókat, szintén nem keveset, szerintem jogosan teszem szóvá, ha a kormány baromságokra költi, vagy simán csak lenyúlja. És ha ez jogos, akkor talán a mindent kritika nélkül elfogadó, egyébként vak és süket, tapsikoló fideszes sereg árt az országnak, nem?

2020. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#4 De az a poén, hogy még ez is tisztább gondolkodásmód, mint az ellenzékiek folyamatos hisztije. Már ha azt lehet gondolkodásmódnak nevezni...
2020. febr. 9. 09:50
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Minden ember máshogy gondolkodik. Még én is máshogy gondolkodok különböző napokon. Nem ez a gond. A gond az, hogy már túl rég óta nem akasztottunk fel senkit egy lámpaoszlopra, és ezért a közSZOLGÁK azt hiszik, hogy ők csicskáztathatják a népet, és nem fordítva.
2020. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
Mindenki hibás, csak a "mihályok" nem.
2020. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%

"gyűlölködő, mocskolódó, provokatív, undorító stílusú kérdés...."


Igen olyan rengeteg, hogy ezt biztosan alá tudod tengernyi példákkal támasztani, lássuk! :D

2020. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%

érdekes, hogy egy 50 milliárd forintos stadion miatt üvölt a proli, akkor meg síri csönd volt amikor 104,8 ezer milliárdra (dollárban) rúgták fel az államadósságot a kedvenc balerek


na most egy kis matek a túlképzettek felé

hány stadiont lehet építeni 104,8 ezer millárd USD-ből?

és mennyi épített az óóóóórbán?


na tessék csak szépen beállni továbbra is a hülyének nézett népszavaolvasók közé, és fejhangon ellilult fejjel ájulásig visítani hogy STADIÓÓÓÓÓN ÓÓÓÓRBÁÁÁN CSUTIRÉÉÉÉM

2020. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 meszike91 ***** válasza:
69%
90% fideszes? LOL
2020. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!