Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mi a véleményetek...

Fideszesek! Mi a véleményetek a gyenge forintról így, hogy az MNB is kifejezte aggodalmát miatta?

Figyelt kérdés

Eddig az volt hogy jó a gyenge forint mert blabla... Most is így gondoljátok?

[link]


2020. febr. 13. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fideszes de senki sem mondta egy szóval sem hogy jó a gyenge forint.
2020. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Dehogynem. Bármikor feljött a téma, a fideszesek habzó szájjal bizonygatták hogy milyen jó a gyenge forint és mi a vagyunk a hülyék.
2020. febr. 13. 17:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Na most tagadni fogják a fideszesek, hogy eddig imádták a gyenge forintot és gyenge forintban érdekeltnek tüntették fel a gazdaságot és a lakosságot is??
2020. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mindentudó99 ***** válasza:
Én biztos nem mondtam. Szerintem nem jó. Vagyis ha vásárolsz külföldi árut vagy külföldre mész nyaralni nem jó. De aki meg euróért melózik magyar és hazahordja a pénzt az biztos örül. Mikor megszavazták a Brexitet a font is esett. Akkor meg ugye az ott melózó magyarok jartak rosszul akik hazajártak és forintot vettek. Attól függ honnan nézzük. Bár nyilván országon belül nekünk jobb lenne az erősödés
2020. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Minek örül? Az gyengüléssel együtt növekednek párhuzamosan az árak is. Ha átváltja az euróját, akkor is többet kell fizetnie forintban, ugyan ott van mint gyengülés előtt.
2020. febr. 13. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért örülne aki euróban keres és hazahordja a pénzt mikor minden drágul is a forintgyengülés miatt? Hiába kap több forintot az eurójáért itthon ha egyszer abból kevesebb leveszőccsíget meg kisebb lapostévét fog tudni tenni a kosárba! A fideszesek miért nem képesek soha egyben látni a valóságot úgy ahogy van? :D
2020. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor egyre gondoltunk! :)
2020. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Melyik MNB elnézést? Amelyik annak idején elengedte a svejcifrankot is? Ugyanaz az MNB sikongat most is?
2020. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4-es! Úgy tűnik. Ki fog derülni, hogy nem is így értették, és igenis tenni kell a gyenge forint ellen, és lehet is.


(eddig az ellenkezőjét hallgattuk)

2020. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!